تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۲:۲۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

معرفی نویسنده‌های معروف سیمرغی

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیمرغ در جلسه شورای اداری شهرستان  به معرفی دو تن از نویسندگان معروف شهرستان سیمرغ پرداخت.

به گزارش سیمرغ ما، صادق زارعی در جلسه شورای اداری شهرستان سیمرغ ضمن تبریک دهه کرامت، اظهار کرد: ۱۴ تیرماه در تقویم جمهوری اسلامی به نام روز قلم نامگذاری شده است و چون جلسه شورای اداری در تیرماه برگزار نشد به بهانه این روز نگاه کوتاهی به آثار دو تن از نویسندگان معروف شهرستان سیمرغ داریم.

 

وی افزود: مسعود آب‌آذری و علی‌اصغر اسماعیلی دو تن از نویسندگان خوب شهرستان سیمرغ هستند که آثار خوبی را در حوزه تخصصی خود ارائه دادند.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیمرغ با بیان اینکه مسعود آب‌آذری خالق هشت اثر و کارگردان ۲۰ اثر تلوزیونی است، تصریح کرد: از جمله آثار آقای آب‌آذری می‌توان به تالیف کتاب ابراهیم در آتش با موضوع شهید فخرایی، عبور از نهایت با موضوع شهدای مازندرانی هوانیروز، چای آخر با موضوع شهید کشوری، خانه کوچک با گردسوز روشن با موضوع شهید کشوری، سلحشور ۴۱ با موضوع سرگذشت خلبان شهید خلعتبری، مردی با عطر شالی با موضوع زندگی ۱۳ تن از شهدای گیلانی هوانیروز و جام بلیک با موضوع سردار شهید فکوری جویباری اشاره کرد.

 

وی ادامه داد: اثر آخر آقای آب‌آذری هم با نام وداع به خلبان شهید علی‌اکبر قربان شیرودی می‌پردازد.

 

زارعی با اشاره به اینکه علی‌اصغر اسماعیلی یکی دیگر از نوسندگان خوب شهرستان سمرغ هستند که کتاب‌هایی را در حوزه شعر فارسی تالیف کرده‌اند، اظهار کرد: کتاب‌هایی چون نفس رها، من ما، سِحر سَحر که در قالب شعر فارسی کار شده است.

 

وی افزود: همچنین این نویسنده کیاکلایی ویراستاری کتاب فاطمه (س) مادر تمام خوبی‌ها اثر سیدعلی‌اصغر موسوی را برعهده داشته است.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیمرغ در پایان ضمن اشاره به در پیش بودن روز خبرنگار گفت: پیشاپیش ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و خبرنگاران فعال شهرستان سیمرغ تبریک عرض میکنیم.

ارسال دیدگاه