تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۵۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آب‌رسانی ٤٨٠ روستا در طول چهار سال اخیر

استاندار مازندران گفت: حدود ٤٨٠ روستا در طول چهار سال اخیر آب‌رسانی شده است.

به گزارش سیمرغ ما، ربیع فلاح صبح امروز در آئین افتتاح آبرسانی ١١٤ روستا در شهرستان سیمرغ، با تبریک ولادت حضرت فاطمه معصومه (ص)، اظهار کرد: محرومیت‌زدایی و فقرزدایی و عدالت اجتماعی شعاری بود که انقلاب اسلامی از ابتدا مطرح کرده است.

 

وی افزود: همواره باید یادآور این شعارها، سیاست‌ها و برنامه‌هایی باشیم که امام راحل مطرح کردند.

 

استاندار مازندران با بیان اینکه روستاها همیشه مهم بوده‌اند اما سیاست‌های توسعه قبل از انقلاب نقطه‌ای بوده است، تصریح کرد: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی همه روستاها مدنظر سیاست‌های توسعه‌ای قرار گرفتند و همچنان اقداماتی باقیمانده که باید انجام شود.

 

فلاح با اشاره به اینکه ٤٥ درصد جمعیت مازندران را روستائیان تشکیل می‌دهند، اظهار کرد: باید توجه بیشتری به زیرساخت‌ها شود و با استان‌های دیگر در این زمینه تفاوت داشته باشیم.

 

وی افزود: استان مازندران با همه مواهب خدایی که دارد در راستای تأمین آب شرب و کشاورزی مشکل دارد اما کسانی که از بیرون نگاه می‌کنند استان برخورداری هستیم.

 

استاندار مازندران با بیان اینکه برخی روستاها در مازندران همچنان با تانکر آب‌رسانی می‌شوند، تصریح کرد: صندوق توسعه ملی برای شرایط خاص کشور ایجاد شده که با تدبیر مقام معظم رهبری از این صندوق در مناطق محروم و زیرساخت‌های مهم استفاده شود.

 

وی ادامه داد: حدود ٤٨٠ روستا در طول چهار سال اخیر آب‌رسانی شده است.

 

استاندار مازندران در پایان گفت: این وظیفه همه دستگاه‌های مسؤول است که برای تأمین زیرساخت‌ها کمک کنند.

ارسال دیدگاه