تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرماندار سیمرغ هفته بهزیستی را تبریک گفت

به گزارش سیمرغ ما، مجتبی حبیب‌نژاد فرماندار سیمرغ با صدور پیامی هفته بهزیستی را تبریک گفت.   در متن این پیام آمده است:   بسمه تعالی سازمان بهزيستي، از ثمرات ارزشمند نظام مقدس جمهوري اسلامي و يكي از مهم ترين نهادهاي حمايتي است كه در راستاي پاسداشت كرامات و ارزش هاي والاي انساني و به منظور […]

به گزارش سیمرغ ما، مجتبی حبیب‌نژاد فرماندار سیمرغ با صدور پیامی هفته بهزیستی را تبریک گفت.

 

در متن این پیام آمده است:

 

بسمه تعالی

سازمان بهزيستي، از ثمرات ارزشمند نظام مقدس جمهوري اسلامي و يكي از مهم ترين نهادهاي حمايتي است كه در راستاي پاسداشت كرامات و ارزش هاي والاي انساني و به منظور فقرزدايي و تحقق عدالت اجتماعي به عنوان اهداف مهم انقلاب اسلامي شكل گرفته است.

۲۵الي۳۱ تير ماه هفته بهزيستي ، فرصت مناسبی برای بیان اهمیت، کارکردها و خدمات گسترده این مجموعه خدماتی است که در جهت تحقق عدالت اجتماعی و خدمت به اقشار آسیب پذیر و کم درآمد جامعه و محرومان شکل گرفته است.

اینجانب ضمن قدردانی از زحمات مجموعه بهزیستی شهرستان و ارج نهادن به حضور پر رنگ مددکاران توانمند ایران اسلامی در عرصه های اجتماع ، این هفته را به همه تلاشگران و زحمتکشان این عرصه به ویژه مددکاران خستگی ناپذیر بهزیستی در شهرستان سیمرغ تبريك عرض نموده و امیدوارم با الطاف الهی و در سایه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی و کمک دولتمردان تدبیر و امید شاهد گسترش روز افزون سلامت جسمی روانی و ارتقای کیفیت زندگی و رفع فقر و پریشانی از اقشار آسیب پذیر جامعه باشیم .

مجتبی حبیب نژاد روشن – فرماندار شهرستان سیمرغ

ارسال دیدگاه