تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۲۲:۴۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ابراز همدردی جادوگر با خانواده نوجوان سیمرغی

علی کریمی با خانواده نوجوان سیمرغی که ۱۱ عضو بدنش اهدا شده بود ابراز همدردی کرد.

به گزارش سیمرغ ما، چندی پیش خبری در رسانه‌ها منتشر شد که ابوالفضل ابراهیم‌پور نوجوان ۱۶ ساله سیمرغی به ‌اتفاق دوستانش در دچار سانحه تصادف شده بودند دچار مرگ مغزی شده و بعد از نتیجه ندادن تلاش پزشکان خانواده وی در اقدامی خداپسندانه تصمیم به اهدای اعضای بدن این نوجوان به افراد نیازمند کرده‌اند.

 

ابوالفضل عاشق علی کریمی بود و در رده جوانان لیگ قائم‌شهر بازی می‌کرد ۱۱ عضو بدن خود را اهدا کرد و ۴ نفر را  به زندگی عادی برگشتند.

 

روابط عمومی باشگاه نفت تهران در پی آگاهی از این موضوع پیراهن نفت تهران که تصویر این جوان روی آن نقش بسته را به علی کریمی داده و جادوگر محبوب فوتبالی‌ها که در امور خیریه همواره پیش‌قدم بوده مراتب ابراز همدردی خود را با نوشتن پیام تسلیت روی پیراهن اعلام داشت.

 

کریمی پیش از آغاز تمرین نوبت عصر تیم نفت تهران روی پیراهنی که تصویر این جوان درج‌شده بود نوشت: «ابوالفضل جان، روحت شاد و یادت گرامی»

 

ابوالفضل ابراهیم‌پور علاقه‌ای زیادی به جادوگر فوتبال ایران داشت و علی کریمی با خانواده این جوان نیز ابراز همدردی کرده و از اینکه آن‌ها تصمیم به اهدای اعضای بدن فرزند دلبندشان کردند تقدیر و تشکر کرده و برای آن‌ها آروزی صبر کرد.

ارسال دیدگاه