تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۰:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کسب و کار در شهرستان سیمرغ رونق ندارد

امام‌جمعه موقت سیمرغ، رونق نداشتن کسب‌وکار را از مشکلات شهرستان بیان کرد و گفت: گردشگری سبب رونق کسب‌وکار می‌شود.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام سید اسمعیل حسینی جمعه‌شب در جمع مردم شهرستان سیمرغ در مصلی اظهار داشت: در حال حاضر به علت عدم امنیت جاده‌ای مسافران کمتر از جاده فعلی برای استفاده از مواهب الهی مثل دریا استفاده می‌کنند و این مسئله برای شهرستان ضرر دارد.

 

حسینی مازندرانی به ۱۸ تیر مصادف با کشف توطئه کودتای آمریکایی در پایگاه هوایی شهید نوژه درسال – ۱۳۵۹ اشاره کرد و گفت: در این عملیات یکی از گسترده‌ترین و خطرناک‌ترین طرح‌های آمریکا برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران نقش بر آب شد.

 

امام‌جمعه موقت سیمرغ، به ۲۱ تیر و روز عفاف و حجاب اشاره کرد و گفت: یکی از پلیدترین توطئه‌های دشمنان اسلام در تاریخ معاصر، توطئه کشف حجاب توسط رضاخان است، لذا شورای فرهنگ عمومی کشور، سالروز قیام مردم مشهد را علیه کشف حجاب، به‌عنوان روز عفاف و حجاب نام‌گذاری کرده است و قیام مردم مشهد و واقعهٔ مسجد گوهرشاد در مقابله با کشف حجاب، مصداق بارز مبارزه با منکری است که هنوز متأسفانه آثار شومش در کشور ریشه‌کن نشده است.

 

امام‌جمعه موقت شهرستان سیمرغ با اشاره به ورود سالانه ۱۵ میلیون پرونده به دستگاه قضایی کشور گفت: این میزان پرونده در کشور اسلامی ایران جای تأمل دارد و لذا همه باید تلاش کنیم چنین اتفاقی نیفتند ومحاکم قضایی ما باید خلوت شود.

 

وی افزود: یکی از انتظارات مردم از یک قاضی داشتن اخلاق اسلامی است و مردم انتظار ندارند یک قاضی خلاف قانون عمل کند ولی انتظار دارند اخلاق و رفتارش با یک ارباب‌رجوع حتی بامجرم اسلامی ومودب باشد.

 

انتهای پیام/مهر

ارسال دیدگاه