تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۲:۴۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعزام سه دستگاه اتوبوس به مشهد مقدس

مسؤول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی شهرستان سیمرغ گفت: در حال حاضر سه دستگاه اتوبوس از افرادی که حداقل ۱۰ سال است به مشهد مقدس مشرف نشده‌اند شناسایی شده‌اند و به زودی به مشهد مقدس اعزام می‌شوند.

به گزارش سیمرغ ما، اصغر اصغری در مراسم افتتاح دفتر نمایندگی آستان قدس در سیمرغ ضمن گرامی داشت یاد و خاطر شهدا، اظهار کرد: اعضای ستادی آستان قدس با همکاری بسیار خوب امام‌جمعه، فرماندار و فرمانده سپاه شکل گرفت.

 

وی افزود: شورای فرهنگی و اجتماعی را با محوریت حجت‌الاسلام گرگانی نماینده ولی فقیه در سپاه سیمرغ، عمونیا رئیس دادگستری سیمرغ، حجت‌الاسلام رمضانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی سیمرغ و قلی‌پور رئیس بنیاد شهید شهرستان سیمرغ شکل دادیم.

 

مسؤول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه مسؤولیت شناسایی محرومین و خیرین به همت فرماندهی محترم سپاه با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) سیمرغ انجام می‌شود، تصریح کرد: یزدان اصغری مسؤولیت خادم یاران دفتر نمایندگی آستان قدس سیمرغ را به عهده دارد.

 

وی ادامه داد: مسؤولیت روابط عمومی دفتر نمایندگی آستان قدس سیمرغ هم به عهده حجت‌الاسلام قلی‌نژاد و اسماعیل‌زاده است.

 

اصغری با بیان اینکه در حال حاضر سه دستگاه اتوبوس از افرادی که حداقل ۱۰ سال است به مشهد مقدس مشرف نشده‌اند شناسایی شده‌اند، اظهار کرد: هماهنگی‌های لازم در استان و مشهد مقدس انجام شده و به زودی با همکاری بسیار خوب مجموعه شهرستان اعزام انجام می‌شود.

ارسال دیدگاه