تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۸:۵۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۱۴ تیرماه سالروز تأسیس شهرداری و دهیاری را تبریک گفت

مجتبی حبیب نژاد روشن فرماندار شهرستان سیمرغ با صدور پیامی ۱۴ تیرماه سالروز تأسیس شهرداری و دهیاری را تبریک گفت.

به گزارش سیمرغ ما، مجتبی حبیب نژاد روشن فرماندار شهرستان سیمرغ با صدور پیامی ۱۴ تیرماه سالروز تأسیس شهرداری و دهیاری را تبریک گفت.

 

متن این پیام به شرح ذیل می‌باشد:

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

ایجاد توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی یکی از مهمترین سیاستگذاریها در سیستم مدیریتی جدید می‌باشد چرا که امروزه شهرها و روستاها نه فقط به لحاظ وسعت و میزان جمعیت بلکه به لحاظ حجم و تنوع فعالیتها و ارزشهای فرهنگی و اجتماعی دارای اهمیت فراوان می‌باشند.

 

بی تردید در فرایند مردم سالاری، کارآمد سازی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها موجب کیفیت بخشی به خدمات شهری و روستایی شده و همانند پلی کوچک شهروندان را به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها متصل کرده و موجب توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی می‌شود

 

هدف از نامگذاری ۱۴ تیر به عنوان روز “شهرداری و دهیاری” آشنایی آحاد جامعه با عملکرد و خدمات دهیاری‌ها و شهرداری‌ها، هم‌افزایی و افزایش همدلی و تعامل مردم و خانواده بزرگ مدیریت روستایی و شهری اطلاع‌رسانی در راستای آشنایی با رویکردها، سیاست‌ها و برنامه‌های کشور است.

 

این روز یاد آور زحمات، تلاش و دلسوزی‌های مجموعه مدیران شهری و روستایی برای بهبود و توسعه فضای شهرها و روستاها به عنوان محیط زندگی مردم می‌باشد.

 

اینجانب این روز فرخنده را به مدیران محترم شهری و روستایی شهرستان سیمرغ تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون در راستای ایجاد رفاه و آسایش عمومی با سیاست‌ها و برنامه‌های دولت تدبیر و امید در مسیر ارتقاء کمی و کیفی خدمت صادقانه به مردم عزیز را از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

 

مجتبی حبیب نژاد روشن – فرماندار شهرستان سیمرغ

 

 

 

 

ارسال دیدگاه