تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۹:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اجرای حکم قصاص نفس قاتل سیمرغی در ساری

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران از اجرای حکم قصاص نفس یک قاتل درشهرستان ساری خبر داد.

به گزارش سیمرغ ما، به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان مازندران، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران از اجرای حکم قصاص نفس یک قاتل در شهرستان ساری خبر داد.

 

حجت‌الاسلام اسدالله جعفری افزود: محکوم (م.الف) ۲۴ ساله که به اتهام قتل عمد به قصاص نفس محکوم شد، با درخواست و حضور اولیای‌دم به دار مجازات آویخته شد.

 

وی خاطرنشان کرد: حکم قصاص محکوم علیه پس از صدور از سوی دادگاه کیفری یک استان، تأیید دیوان عالی کشور و موافقت ریاست قوه قضائیه، صبح امروز ۱۴ تیرماه ۱۳۹۶ با حضور مسؤولان اجرای احکام و پزشکی قانونی به اجرا درآمد.

 

به گزارش سیمرغ ما، محکوم به اتهام قتل از اهالی روستای رکن‌کلا بخش مرکزی شهرستان سیمرغ بود که در سال ۱۳۹۲ به دلیل نزاع در عروسی یکی دیگر از هم محلی‌های خود را به قتل رساند.

 

متاسفانه پیگیری مسؤولین، خانواده شهدا و جانبازان و تعدادی از ریش سفیدان شهرستان برای دریافت رضایت نتیجه نداد و حکم صبح امروز اجرا شد.

 

یکی از اهالی این روستا در زمان وقوع حادثه درباره چگونگی وقوع این حادثه در گفتگو با خبرنگار ما گفت : شب گذشته در حاشیه برگزاری مراسم عروسی، درگیری لفظی شدید بین دو جوان ،(م.ا) قاتل ۲۲ ساله و حسن براری مقتول جوان ۲۵ ساله اتفاق افتاد.

 

وی ادامه داد : پس از درگیری لفظی شدید ، قاتل که به علت مصرف مشروبات الکلی تعادل روانی خود را از دست داده بود با ۳ ضربه چاقو، جوان متاهل۲۵ ساله را زخمی کرد که فرد مضروب به علت شدت جراحات ، جانش را از دست داد.

 

گفتنی است ، قاتل ۲۲ ساله و به گفته اهالی روستا سرباز فراری بوده است.

ارسال دیدگاه