تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۳:۲۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کمک به جبهه مقاومت در این زمینه دفاع از اعتقاداتمان است

امام‌جمعه سیمرغ بابیان اینکه کمک به سوریه و جبهه مقاومت کمک به اعراب نیست و بحث ما در این زمینه دفاع از ایده و اعتقاداتمان است، گفت: یکی از اعتقادات اصلی ما حمایت از اسلام، انقلاب و جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی طی سخنانی ضمن آرزوی موفقیت برای سربازان ولایت در تمامی جبهه‌ها و عرصه‌ها، اظهار کرد: مقام معظم رهبری در بیاناتی فرمودند ماه رمضان امسال ماه مبارکی بود و یکی از آثار این ماه مبارک این اقدام بسیار خوب بود که از عوامل این برنامه سپاسگزاریم.

 

وی افزود: برخی سپاه را در قالب نیروی نظامی می‌بینند اما برخلاف این تصور سپاه پاسداران اقدامات بسیار خوبی در شهرستان انجام داد و در تمامی عرصه‌ها خدمت گذار به مردم بوده است.

 

امام‌جمعه سیمرغ بابیان اینکه کمک به سوریه و جبهه مقاومت کمک به اعراب نیست و بحث ما در این زمینه دفاع از ایده و اعتقاداتمان است، تأکید کرد: یکی از اعتقادات اصلی ما حمایت از اسلام، انقلاب و جمهوری اسلامی ایران است.

 

وی ادامه داد: اگر با داعش در آن میدان‌ها مبارزه نمی‌شد به خودش اجازه می‌داد که وارد جمهوری اسلامی شود اما دشمن بداند ملت ما ایستاده است.

 

یوسفی با اشاره به اینکه امروز کشورهای عربی به جان هم افتادند چرا که امریکا و رژیم صهیونیستی به فکر سود خود است، تصریح کرد: جامعه یکپارچه ایرانی به اعراب نهیب می‌زند که از خواب جاهلیت بیدار شوند.

 

وی افزود: اعراب در زمان صدر اسلام جاهلیت نشان دادند، ضرر دیدند و به انحراف کشیده شدند اما امروز این انقلابی که ریشه در انقلاب رسول خدا دارد اما اعراب بازهم در جاهلیت هستند بدانند که به ویرانی کشیده می‌شوند چراکه عزتمان در اطاعت از اسلام است.

ارسال دیدگاه