تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۳:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حامیان دولت باید در متن دولت قرار گیرند نه در حاشیه

فرماندار سیمرغ بابیان اینکه حامیان دولت باید در متن دولت قرار گیرند نه در حاشیه، گفت: انتظار ما از شما این است در مراسم‌ها شرکت کنید و حضور مؤثری داشته باشید.

به گزارش سیمرغ ما، مجتبی حبیب‌نژاد در نشست با روسای ستاد دکتر روحانی در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان سیمرغ اظهار کرد: علی‌رغم اینکه بسیاری از نهادها و سازمان‌ها تلاش کردند تا نتیجه انتخابات را به نفع رقیب دکتر روحانی تغییر دهند اما مردم آگاه و هوشیار کشور با حضور پرشور خود در انتخابات فرد اصلح خود را انتخاب کردند و به دولت تدبیر و امید رأی آری دادند.

 

وی افزود: مردم شهرستان سیمرغ در زمان انتخابات مشارکت ۱۰۳ درصدی داشتند که بیش از ۶۰ درصد آرا به دکتر روحانی اختصاص یافت.

 

وی بابیان اینکه آرای ۶۰ درصدی مردم سیمرغ به دکتر روحانی نشان از رضایت مردم از عملکرد دولت و مسئولان شهرستان دارد، عنوان کرد: مردم با حضور حداکثری خود در انتخابات به وظیفه شرعی و دینی خود عمل کردند، حالا نوبت مسئولان است که به مشکلات مردم رسیدگی کنند.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان سیمرغ بابیان اینکه یکی از سیاست‌های دولت تدبیر و امید استفاده از مدیران اجرایی و با برنامه است، گفت: انتظار ما از حامیان دولت دفاع از سیاست‌های دولت است.

 

حبیب‌نژاد بابیان اینکه برخی از مخالفان دولت درصدد هستند شمارا از مسیر اصلی خارج کنند، اظهار کرد: مسیرها را شناسایی و اجازه ندهید دیگران بر شما ورود پیدا کنند.

 

وی بابیان اینکه حامیان دولت باید در متن دولت قرار گیرند نه در حاشیه، عنوان کرد: انتظار ما از شما این است در مراسم‌ها شرکت کنید و حضور مؤثری داشته باشید.

 

فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه وظیفه اصلی نماینده علی دولت اجرای فرامین نظام و دولت است، تصریح کرد: حداقل انتظار نماینده دولت از حامیان دولت دفاع جانانه از سیاست‌های دولت است.

 

وی ادامه داد: از همه تشکر می‌کنم چراکه زحمت کشیدند و تلاش کردند، آنچه از سبد آرا بیرون آمد خواسته همه شما و دولت‌مردان بود، به هدفمان رسیدیم اما کار تمام نشد.

 

حبیب‌نژاد بابیان اینکه ازلحاظ سیاسی در ابتدا راه هستیم و دولت همچنان به حمایت شما نیاز دارد، اظهار کرد: شما به‌عنوان حامیان دولت مدافع سیاست‌های دولت هستید و به‌عنوان عضوی در سازمان و نهادی که حضور دارید سعی به اجرایی کردن این سیاست‌ها کنید.

 

وی افزود: در تمام مناسبت‌ها دیدگاه خود را مطرح و منعکس کنید چراکه اشاعه دیدگاه دولت ضروری است.

 

این مسؤول در پایان به تداوم نشست‌ها، طراحی برنامه‌های عملیاتی و راهبردی و حمایت از برنامه‌های اجرایی دولت تأکید کرد.

 

 

ارسال دیدگاه