تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۶:۴۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کمپینی برای نجات جان جوان سیمرغی

علی قریشی بعد از تصادف مرگبار در محور بهنمیر اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان ۱۷ شهریور آمل بستری بوده و نیازمند حمایت مالی و معنوی مردم دیار علویان است.

به گزارش سیمرغ ما، چهارشنبه گذشته خبری با عنوان تصادف مرگبار در محور بهنمیر به کیاکلا مردم شهرستان سیمرغ را در بهت فرو برد.

 

در این تصادف دو نوجوان سیمرغی در دم جان باختند و دو نوجوان دیگر به بیمارستان منتقل شدند.

 

پزشکان برای برگرداندن این دو نوجوان به زندگی تلاش فراوانی کردند اما با تأیید مرگ مغزی یکی از این نوجوانان با رضایت والدین اعضای بدن ابوالفضل ابراهیم‌پور ۱۶ ساله اهدا شد و با اهدا ۱۱ عضو به زندگی چهار نفر زندگی بخشید.

 

تنها حادثه این حادثه علی قریشی است که اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان ۱۷ شهریور آمل بستری بوده و نیازمند حمایت مالی و معنوی مردم دیار علویان است.

 

 

بهره هوشی علی نوجوان روی عدد هشت ثابت است و به علت شکستگی جمجمه و فشار به مغز احتیاج به اعزام به بیمارستان مجهزتری دارد.

 

مردم شهرستان سیمرغ خوش درخشیدند و برای کمک به این خانواده با ایجاد کمپینی کمک‌های مالی و معنوی خود را به این خانواده می‌رسانند.

 

در کنار حضور مردم شهرستان سیمرغ هنرمندان و ورزشکاران به نام استان همچون بهادر مولایی هم به این کمپین پیوستند.

 

مردم فهیم و ولایتمدار استان هم می‌توانند برای کمک به این خانواده و همیاری می‌توانند کمک‌های نقدی‌شان را به شماره‌حساب ۸۹۹۳ – ۹۱۴۱ – ۷۰۱۰ – ۶۰۳۷ نزد بانک کشاورزی بنام سید رحیم قریشی واریز کنند و مردم می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۱۱۲۶۶۰۴۸ تماس بگیرند.

 

 

ارسال دیدگاه