تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۲۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حمایت از کانون سرمایه‌گذاری برای آینده کودکان و نوجوانان است

سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران با اشاره به این‌که کانون با نسل ویژه‌ای سروکار دارد، گفت: حمایت مسئولان از کانون سرمایه‌گذاری برای آینده کودکان و نوجوانان است.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی امام‌جمعه سیمرغ در دیدار با سرپرست کانون استان مازندران بر لزوم توسعه فعالیت‌های این مجموعهٔ فرهنگی در شهرستان سیمرغ تأکید کرد.

 

وی در این دیدار که در محل فرمانداری سیمرغ صورت گرفت با اشاره به سابقه طولانی فعالیت‌های کانون پرورش فکری و اقدام‌های مؤثر آن در این شهرستان افزود: با توجه به توسعهٔ شهری و جغرافیای این شهرستان، گسترش فعالیت‌های فرهنگی ضروری است و کانون پرورش فکری می‌تواند در این زمینه نقشی مهم و اساسی ایفا کند.

 

حجت‌الاسلام یوسفی بابیان این‌که کار فرهنگی هزینه‌بر است یادآور شد: سرمایه‌گذاری برای فعالیت‌های فرهنگی نیازمند نگاه حمایتی مسئولان و دستگاه‌های مربوطه است.

 

*‌ داشتن برنامه، مهم‌ترین لازمه توسعه است

 

مجتبی حبیب‌نژاد فرماندار سیمرغ نیز با استقبال و اعلام رضایت از برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی، هنری و ادبی مرکز کانون پرورش فکری سیمرغ افزود: داشتن برنامه، مهم‌ترین لازمه رشد و توسعه است.

 

وی در این نشست با اشاره به این‌که فرمانداری از فعالیت‌های کانون به‌عنوان یک دستگاه مهم و مؤثر به‌ویژه درزمینهٔ توسعه برنامه‌های فرهنگی و اوقات فراغت حمایت می‌کند، اظهار کرد: تأمین ملزومات و تجهیزات موردنیاز و حمایت از دستگاه‌های اداری و طرح‌های عمرانی و فرهنگی ادارات شهرستان ازجمله وظایف فرمانداری است.

 

وی افزود با توجه به سهم اندک شهرستان سیمرغ از بودجه‌های استانی، حمایت اداره کل‌ها از زیرمجموعه‌های شهرستانی خود می‌تواند در تحقق اهداف موردنظر مؤثر باشد.

 

*‌ حمایت از کانون سرمایه‌گذاری برای آینده کودکان و نوجوانان است

 

محمدعلی یزدان‌شناس سرپرست کانون استان مازندران در این دیدار با تأکید بر ظرفیت‌های کانون در توسعه و تقویت فعالیت‌های فرهنگی در این شهرستان گفت: با حمایت فرماندار، امام‌جمعه و سایر مسئولان شهری، کانون می‌تواند نقش قابل‌توجهی در توسعهٔ برنامه‌های فرهنگی ایفا کند.

 

وی با اشاره به این‌که کانون با نسل ویژه‌ای سروکار دارد اظهار کرد: حمایت مسئولان از کانون سرمایه‌گذاری برای آینده کودکان و نوجوانان است.

 

سرپرست کانون مازندران افزود: نشاط، پویایی و حضور مؤثر کودکان و نوجوانان در مرکز فرهنگی هنری سیمرغ ازجمله ویژگی‌های مشهود کانون در این شهرستان است.

 

یزدان‌شناس با تأکید بر این‌که، حمایت فرمانداری در تخصیص بودجه برای کانون شهرستان سیمرغ می‌تواند زمینهٔ مناسبی را برای رشد فعالیت‌های این دستگاه فرهنگی فراهم کند، یادآور شد: در صورت حمایت فرمانداری برای تجهیز سالن آمفی‌تئاتر این مرکز، ظرفیت مهمی برای نمایش فیلم، اجرای فعالیت‌های گروهی و استفاده سایر نهادها فراهم می‌شود.

 

ارسال دیدگاه