تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۶:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

روایتی از اهدا عضو یک نوجوان سیمرغی

چهارشنبه گذشته خبری با عنوان تصادف مرگبار در جاده بهنمیر در کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی دست‌به‌دست شد که شهرستان سیمرغ را در بهت فروبرد متأسفانه در این تصادف چهار نوجوان سیمرغی دچار حادثه شدند که دو نوجوان در دم جان باختند و دو نفر دیگر هم به بیمارستان منتقل شدند.

به گزارش سیمرغ ما، چهارشنبه گذشته خبری با عنوان تصادف مرگبار در جاده بهنمیر در کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی دست‌به‌دست شد که شهرستان سیمرغ را در بهت فروبرد متأسفانه در این تصادف چهار نوجوان سیمرغی دچار حادثه شدند که دو نوجوان در دم جان باختند و دو نفر دیگر هم به بیمارستان منتقل شدند.

 

طی این مدت پزشکان تلاش زیادی برای به زندگی برگرداند این دو نوجوان انجام دادند اما گویا تقدیر چیز دیگر رقم‌زده بود.

 

ابوالفضل ابراهیم‌پور ۱۶ ساله که مرگ مغذی وی توسط پزشکان تأییدشده بود با رضایت والدین راهی تهران شد تا با جان خود زندگی دیگری ببخشد.

 

ابوالفضل شب شنبه به تهران اعزام شد و توانست با اهدا ۱۱ عضو خود جان تازه‌ای به ۴ نفر ببخشد.

 

اما انگار این پایان کار نبود، جوانان روستای رکن‌کلا محل زندگی ابوالفضل به‌طور خودجوش در اقدام خیرخواهانه و انسان دوستانه خانواده ابوالفضل کمپین اهدا عضو تشکیل دادند که کمتر از ۱۲ ساعت بیش از ۲۰۰ نفر عضو این کمپین شده و این رویه همچنان ادامه دارد.

 

 

باهمت فعالین فضای مجازی شهرستان سیمرغ این کمپین به سطح شهرستان رسیده و در حدود ۱۰۰ نفر هم از شهرستان سیمرغ به این کمپین پیوستند.

 

در این حین متوجه اقدام خیرخواهانه‌ای از دیگر خانواده این روستا شدیم، خانواده جوان ناکام سعید پورشعبان هم نزدیک به سه ماه پیش اعضای جوان ازدست‌رفته خود را اهدا کردند و تا امروز کسی این موضوع اطلاعی نداشته است.

 

دو اهدا عضو و عضویت بیش از ۲۰۰ نفر از اهالی این روستا در سایت اهدا نشان از آتش به اختیار بودن یک عمل انسان دوستانه و خیرخواهانه دارد.

 

 

و اما ابوالفضل ظهر امروز بر روی دستان مردمی قدرشناس تشیع شد.

ارسال دیدگاه