تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۹:۴۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

موشک‌های سپاه موجب غرور و همبستگی ملت ایران شد

نماینده مردم قائم‌شهر، جویبار، سوادکوه، سوادکوه شمالی و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موشک باران مواضع تروریست‌ها در سوریه توسط سپاه پاسداران گفت: دفاع از حریم سرزمینی حق ملت ایران است و هیچ تناقضی و تعارضی با حقوق بین المللی ندارد.

به گزارش سیمرغ ما، عبدالله رضیان در گفت‌وگو با خبرنگار ما به حمله موشکی سپاه پاسداران به مواضع تروریست‌ها در سوریه واکنش نشان داد و اظهار کرد: امروز قدرت برتر جمهوری اسلامی ایران به همه دنیا به اثبات رسیده است.

 

وی افزود: موشک‌های قدرتمند فرزندان غیور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی موجب غرور و همبستگی و وحدت ملت ایران و بهت شگفتی دشمنان ایران شده است.

 

نماینده مردم قائم‌شهر، جویبار، سوادکوه، سوادکوه شمالی و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی دفاع از حریم سرزمینی را حق ملت ایران دانست و تأکیدکرد: دفاع از حریم سرزمینی ما با توجه به هماهنگی که با کشورهای عراق و سوریه صورت گرفته حق ملت ایران است و هیچ تناقضی و تعارضی با حقوق بین‌المللی ندارد.

 

رضیان داعش را مشتی خوارج خواند و اظهار کرد: همانطور که حضرت علی(ع) خوارج را در یک روز نابود کرد، برای ملت ایران نیز نابودی آنان به مثل شمشیر مولای متقیان امام علی(ع) خواهد بود.

 

وی به کشورهای حامی داعش هشدار داد و گفت: عربستان، رژیم صهیونیستی و کشورهای ذره‌بینی حوزه خلیج فارس بدانند که اگر بخواهند علیه ایران شیطنتی کنند و ملت ما را امتحان کنند هزینه سنگینی برای آنان خواهد داشت و مسلماً بازنده اصلی آنان هستند.

 

نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این کشورها باید در رفتار مواضع خود تأمل کنند و جمهوری اسلامی ایران را به عنوان قدرت برتر منطقه بشناسند و به آن احترام بگذارند.

ارسال دیدگاه