تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۲:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

از اقدام خداپسندانه اهدا عضو خانواده ابراهیم پور تقدیر کرد

در پی حادثه مرگ مغزی مرحوم ابوالفضل ابراهیم پور و اهدا عضو این نوجوان سیمرغی، مجتبی حبیب‌نژاد روشن طی پیامی از اقدام انسانی و خداپسندانه خانواده این مرحوم تقدیر کرد.

به گزارش سیمرغ ما، در پی حادثه مرگ مغزی مرحوم ابوالفضل ابراهیم پور و اهدا عضو این نوجوان سیمرغی، مجتبی حبیب‌نژاد روشن طی پیامی از اقدام انسانی و خداپسندانه خانواده این مرحوم تقدیر کرد.

 

در این پیام آمده است:

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

انالله و انا علیه الراجعون

خانواده محترم مرحوم ابوالفضل ابراهیم پور

حادثه تأسف باری که دل همه ما را به درد آورد برای خانواده محترم ابراهیم پور غم مضاعفی داشت چراکه باعث از دست دادن فرزند جوان و پاکی گردید. این مصیبت برای اهالی محترم شهرستان سیمرغ و دوستان آن مرحوم نیز تأثربرانگیز و دردآور است.

اما اکنون اعضای مرحوم ابراهیم پور با ایثار و بزرگواری خانواده اوجانی دوباره به چند بیمار دردمند بخشیده و امید زندگی وزنده ماندن را به خانواده آن‌ها هدیه داده است. این اقدام والا و قابل‌تحسین نشانه روح بزرگ و نوع‌دوستی شما است.

تسلیم شما در برابر تقدیر الهی و رضایت به عمل انسانی اهدای اعضای آن مرحوم توسط شما، علاوه بر اجر معنوی و رضایت خداوند متعال، سبب تداوم حیات فرزندتان در وجود افراد دیگر خواهد بود.

ضمن تقدیر از این عمل انسان دوستانه و ایثارگرانه، از خداوند متعال برای روح آن مرحوم طلب آرامش و آمرزش و برای شما خانواده بزرگوار صبر و شکیبایی مسئلت می‌نمایم.

ارسال دیدگاه