تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۱۶:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نباید علی زمان خود را تنها بگذاریم/منتظر تحقق وعده نابودی اسرائیل هستیم

امام‌جمعه سیمرغ گفت: عده‌ای دیروز افسوس می‌خوردند که چرا علی (ع) را تنها گذاشتند اما نکند این افسوس برای ما پیش آید و علی زمان خود را با توجیهات مختلف و الفاظ گوناگون تنها بگذاریم، نباید در این زمینه غفلت کنیم چراکه اصل ولایت‌فقیه است.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در خطبه‌های امروز نماز جمعه سیمرغ، ضمن تسلیت ایام شهادت امام علی (ع) و شب قدر، اظهار کرد: امام علی (ع) با مظلومیت و به دلیل پافشاری بر اصول پیامبر، اصرار بر اجرای عدالت و سازش‌ناپذیری با عناصر منحرف در محراب به شهادت رسید.

 

وی افزود: عده‌ای دیروز افسوس می‌خوردند که چرا علی (ع) را تنها گذاشتند اما نکند این افسوس برای ما پیش آید و علی زمان خود را با توجیهات مختلف و الفاظ گوناگون تنها بگذاریم، نباید در این زمینه غفلت کنیم چراکه اصل ولایت‌فقیه است.

 

امام‌جمعه سیمرغ با اشاره به برگزاری راهپیمایی روز قدس در جمعه پایانی ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: مردم همان‌گونه که در انتخابات شرکت داشتند در راهپیمایی روز قدس هم شرکت داشته باشند تا آمریکا، اسرائیل و نوکران حقیرشان در منطقه بفهمند اسلام و انقلاب اسلامی به چه می‌اندیشند و همان‌طور که مقام معظم رهبری وعده نابودی اسرائیل را دادند ما انتظار می‌کشیم این وعده به‌زودی زود تحقق پیدا کند.

 

وی ادامه داد: آمریکا بداند ما میدانیم اگر با رقص شمشیر محدودیت برای قطر ایجاد کرد تنها به خاطر منافع خودش است، دلش برای انسانیت و حقوق بشر نسوخته و قصدش سرکیسه کردن قطر بود.

 

یوسفی بابیان اینکه ستاد مردمی پشتیبانی جبهه مقاومت با حمایت سپاه شهرستان سیمرغ تشکیل‌شده و در حال جمع‌آوری کمک برای رزمندگان مقاومت است، تصریح کرد: لازم است در این امر همت و تلاش کنیم.

 

وی افزود: اگر میدان برای داعشی‌ها بازمی‌ماند امروز جنایات بی‌شماری را انجام می‌داند و حتی دیگر نمی‌توانستیم انتظار زیارت کربلا را داشته باشیم.

 

امام‌جمعه سیمرغ در بخش دیگری از سخنان خود به هفته جهاد کشاورزی اشاره کرد و گفت: آمار خوبی از طرف مدیریت محترم جهاد کشاورزی شهرستان ارائه و خدمات خوبی در داخل شهرستان انجام‌شده است که از زحمات مدیریت و مجموعه جهاد کشاورزی شهرستان تشکر می‌کنیم.

 

وی ادامه داد: از مسؤولین تقاضا داریم مساعدت‌های لازم را در امر کشاورزی شهرستان داشته باشند.

 

یوسفی بابیان اینکه در این ایام روز انصاف را هم داریم که این موضوع ضرورت ایجاد می‌کند از این جمعیت بزرگوار تشکر کنیم، اظهار کرد: تقاضای تشکیلات قوی‌تر را برای این جمع دارم چراکه اگر تشکیلات قوی‌تر داشته باشند در جهت رشد شهرستان و شهر موفقیت‌هایی بیشتر از گذشته خواهیم داشت.

 

وی در ادامه به درگذشت دکتر علی شریعتی اشاره کرد و گفت: دکتر شریعتی از چهره‌های ماندگار جامعه اسلامی و انقلابی ما هستند.

 

امام‌جمعه سیمرغ در بخش پایانی سخنان خود خطاب به سیدعلی ادیانی نماینده مردم سیمرغ در مجلس شورای اسلامی که در جمع نماز گذاران حاضر بود، گفت: خواسته‌های سنگینی نداریم اما خواسته‌هایی داریم که برای ما خیلی مهم است.

 

وی افزود: خواسته اول مربوط به مسائل شهری است، شما دو دوره نماینده مجلس هستید اما در شهر کیاکلا هیچ تغیری انجام‌نشده است و از شما می‌خواهیم توجه ویژه‌ای جهت کمک به مردم این منطقه داشته باشید.

 

یوسفی بابیان اینکه برای من سخت است وقتی دانشجوی دکترا و کارشناسی ارشد می‌گویند چرا تلاش نمی‌کنید نیروهای بومی در منطقه استخدام و مشغول به کار شوند، تصریح کرد: من به تک‌تک نیروهای منطقه که کمک و خدمت کردند ارادت دارم و بحث من عیب‌گیری نیست اما آیا مصلحت نمی‌بینید بعضی مسؤولین ادارات ما بومی باشند.

 

وی در پایان گفت: تقاضای مردم در این خصوص زیاد است.

ارسال دیدگاه