تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ۱۶:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اگر وحدت ما ضربه ببیند قطعاً دشمن نفوذ می‌کند/دشمن از ساکن ماندن ما سوءاستفاده می‌کند

امام‌جمعه سیمرغ با تأکید بر اینکه همه‌کسانی که از ابتدای انقلاب، دفاع مقدس و در مسیر راه انقلاب و اطاعت از رهبری بودند و هستند بدانند اگر وحدت ما ضربه ببیند قطعاً دشمن نفوذ می‌کند، گفت: نکند خدایی ناکرده به‌جای تکیه‌بر دوست و برادر بالینمان زانوی دشمن باشد چراکه دشمن به هیچ‌کس رحم نمی‌کند.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در خطبه‌های امروز نماز جمعه سیمرغ با تسلیت و محکوم کردن حادثه تروریستی تهران، اظهار کرد: خون عزیزانی که در این حادثه ریخته شد متصل به خون‌هایی است که در سال ۶۰ ریخته شده است.

 

وی افزود: منافقین و امثال آن‌ها قصد آزمودن دوباره ما را داشتند اما بدانند ملت ما ملتی نیست که با چنین ترقه‌های عقب‌نشینی کنند.

 

امام‌ جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه فرق بین مردم انگلیس و ایران در این است که اگر ترقه‌ای در آنجا منفجر شود مردم به دنبال راه فرار هستند اما مردم ایران به سمت انفجار می‌روند تا کسانی که چنین خیانتی را انجام دادند به کیفر برسانند، تصریح کرد: از سازمان‌های امنیتی، سپاه پاسداران و نیروهای انتظامی تشکر می‌کنیم.

 

این مسؤول ادامه داد: به همه عزیزان تذکر می‌دهم مراقب باشند چراکه دشمن از هر لحظه‌ای که ما ساکن و مشغول باشیم سوءاستفاده می‌کند.

 

یوسفی با تأکید بر اینکه همه‌کسانی که از ابتدای انقلاب، دفاع مقدس و در مسیر راه انقلاب و اطاعت از رهبری بودند و هستند بدانند اگر وحدت ما ضربه ببیند قطعاً دشمن نفوذ می‌کند، اظهار کرد: نکند خدایی ناکرده به‌جای تکیه‌بر دوست و برادر بالینمان زانوی دشمن باشد چراکه دشمن به هیچ‌کس رحم نمی‌کند.

 

وی افزود: سلایق مختلفی داریم اما همه با اصل موافق هستیم.

 

امام‌ جمعه سیمرغ با اشاره به میلاد امام حسن مجتبی (ع) و تبریک این روز، تصریح کرد: در این ایام ولادت بحث اکرام مطرح است، یکی از نشانه‌های تکذیب دین بی‌تفاوتی انسان در برابر فقیران و محرومان است.

 

این مسؤول در ادامه به اوج‌گیری تنش بین عربستان سعودی و قطر اشاره کرد و گفت: ترامپ آمدورفت اما خوب است به عاقبت پیشینیان خود نگاه کند که آمدند و تهدید کردند و رفتند چه نتیجه‌ای گرفتند.

 

یوسفی با بیان اینکه عربستان هم مثل صدام ادعا کرده که چندروزه کار را تمام می‌کند، اظهار کرد: باید بدانند با حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی نمی‌توانند کاری انجام دهند.

 

وی افزود: بر مردم ما سخت گرفتند اما مردم ما فرزندان محرم و رمضان هستند و می‌دانند در برابر این سختی‌ها چه‌کار باید انجام دهند.

 

امام‌ جمعه سیمرغ در پایان با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری که فرمودند: «جای شهید و جلاد عوض نشود»، گفت: این بیان حرف‌های زیادی دارد.

ارسال دیدگاه