تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۱۵ - ۰:۱۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کشف کالای قاچاق ۱۸۰ میلیونی در سیمرغ

فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ از کشف لوازم‌خانگی و لوازم‌تحریر قاچاق به ارزش ۱۸۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش سیمرغ ما، سرگرد محمد راعی در گفتگو با خبرنگار ما، اظهار کرد:: به‌منظور جلوگیری از ورود و عرضه کالاهای خارجی قاچاق در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز در شهرستان سیمرغ به مرحله اجرا درآمد.

 

وی افزود: در اجرای این طرح مأموران با انجام گشت‌های کنترلی در محورهای ورودی و سطح حوزه استحفاظی موفق به شناسایی دو عامل عرضه و ورود کالای قاچاق در این شهرستان شدند و طی عملیاتی با توقیف و بازرسی یک دستگاه خودرو وانت ۱۱ کارتن لوازم‌التحریر قاچاق به ارزش ۸۰ میلیون ریال کشف کردند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه مأموران در ادامه این عملیات یکی دیگر از عوامل عرضه کالای قاچاق در شهرستان خودروی وی را دریکی از محورهای ورودی به این شهرستان متوقف کردند، تصریح کرد: در بازرسی از خودروی این متهم ۱۲ قلم انواع لوازم‌خانگی قاچاق به ارزش ۱۰۰ میلیون ریال کشف شد.

 

راعی با شاره به این‌که کالاهای قاچاق کشف‌شده به سازمان جمع‌آوری اموال تملیکی استان تحویل شد، افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ در پایان گفت: خرید و مصرف کالای قاچاق باعث اختلال در عرضه تولیدات داخلی، تعطیلی کارخانه‌ها، افزایش بیکاری در کشور و ایجاد بازار فروش برای کالاهای کشورهای خارجی است به همین منظور از شهروندان درخواست می‌کنیم برای ایجاد امنیتی پایدار و جلوگیری از عرضه و ورود کالای قاچاق با نیروی انتظامی همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

ارسال دیدگاه