تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۱۲ - ۱۱:۵۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری محفل انس با قرآن با حضور قاری مصری

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیمرغ گفت: در سال جاری با حضور قاری مصری محفل انسی با قرآن کریم معجزه رسول خدا محمد مصطفی (ص) دریکی از مساجد شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش سیمرغ ما، صادق زارعی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: نمایشگاه کتب قرآنی از روز دوازدهم ماه مبارک رمضان تا پایان ماه مبارک در این برپا خواهد بود.

 

وی افزود: به همت مسجد جامعه سیمرغ جلسات تفسیر قرآن در ایام ماه نزول قرآن برگزار می‌شود.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیمرغ با اشاره به اینکه محفل انس با قرآن هم‌زمان با ایام ماه مبارک رمضان به میزبانی مسجد روستای ملاکلا برگزار می‌شود، تصریح کرد: محافل انس با کلام‌الله مجید در مسجد رکن‌کلا، سنگتاب و نجارکلا قدیم برگزار خواهد شد.

 

وی ادامه داد: در سال جاری با حضور قاری مصری محفل انسی با قرآن کریم معجزه رسول خدا محمد مصطفی (ص) دریکی از مساجد شهرستان برگزار می‌شود.

 

زارعی بابیان اینکه برپایی نشست علمی و فرهنگی با موضوع قرآن و عترت به همت مسجد سید محله در دستور کار این اداره قرار دارد، اظهار کرد: محفل داستان‌سرایی قصص قرآنی در ایام ماه مبارک رمضان در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان برگزار می‌شود.

 

وی افزود: انس با قرآن بسیاری از مشکلات جامعه را مرتفع می‌کند به همین خاطر مراسم جزء خوانی قرآن هر شب در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان برگزار می‌شود.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیمرغ در پایان با اشاره به اینکه برنامه‌های فرهنگی و هنری ویژه ماه مبارک رمضان با عنوان جشن رمضان در حال برگزاری است، تصریح کرد: آئین اختتامیه جشن رمضان شب آخر ماه مبارک رمضان در مسجد جامع سیمرغ با حضور نمازگزاران، روزه‌داران، مسئولان شهرستانی و فعالان قرآنی برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه