تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۲۰:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شهر ما شایسته بهتر از این‌ها است

منتخب پنجمین دوره شورای شهر کیاکلا با تأکید بر اینکه شهر ما شایسته بهتر از این‌ها است، گفت: شهر ما شهر شهیدان کشوری، صمصام طور و شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس است، شهر ما شهر سیمرغ است.

به گزارش سیمرغ ما، جواد قصابیان در جشن بزرگ انتخابات منتخبین پنجمین دوره شورای شهر کیاکلا، اظهار کرد: حضور پرشور شما عزیزان در این محفل نویدبخش شروع خوب در این دوره را می‌دهد همان‌طور که در ۲۹ اردیبهشت هم با همین شور و اشتیاق در پای صندوق‌های رأی آمدید و انتخاب کردید.

 

وی افزود: حضور شما نوید یک حرکت تازه برای شهرستان سیمرغ و شهر کیاکلا با ۵۷ سال قدمت شهرداری و مردمی ولایت مدار و همیشه درصحنه است.

 

منتخب پنجمین دوره شورای شهر کیاکلا با اشاره به اینکه شما قدم اول را برداشتید و اینک نوبت ماست، تصریح کرد: ما منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کیاکلا بر خود وظیفه می‌دانیم درراه اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران و برای آبادانی و سرافرازی شهر قدیمی و با قدمت زیاد خودمان قدم برداریم.

 

وی ادامه داد: ما در این راه مثل گذشته دستان گرم تک‌تک شما عزیزان را می‌فشاریم و دست یاری به سمت شما دراز می‌کنیم و امیدواریم با کمک‌هایی که داشتید، دارید و خواهید داشت ما را همراهی کنید.

 

قصابیان با تأکید بر اینکه شهر ما شایسته بهتر از این‌ها است، اظهار کرد: شهر ما شهر شهیدان کشوری، صمصام طور و شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس است، شهر ما شهر سیمرغ است.

 

وی افزود: از همه عزیزان و بزرگواران این شهر که زحمت می‌کشند تشکر می‌کنم، تصمیم گرفتیم برای شروع کار یک جشن داشته باشیم و امیدواریم در پایان دوره کاری خودمان هم به‌افتخار آبادانی شهرمان هم جشنی دیگر برپا کنیم.

 

منتخب پنجمین دوره شورای شهر کیاکلا در پایان گفت: از همه عزیزان دوره‌های گذشته تقاضا می‌کنم دست فرزندان خود را فقط و فقط برای این شهر بگیرند.

ارسال دیدگاه