تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۶:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

عمل به وعده‌ها مردم را به‌نظام دلگرم‌تر می‌کند

امام‌جمعه سیمرغ گفت: امیدواریم آقای روحانی به وعده‌هایی که دادند توفیق برآوردن این وعده‌ها را داشته باشند چراکه عمل به وعده‌های داده‌شده مردم را به‌نظام دلگرم‌تر می‌کند.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در خطبه‌های امروز نماز جمعه سیمرغ، ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: لازمه ورود به ماه مبارک رمضان طهارت باطنی و پاکی دل است.

 

وی در ادامه با اشاره به انتخابات ۲۹ اردیبهشت، گفت: از همه خدمت گذاران امر انتخابات تشکر می‌کنم.

 

امام‌جمعه سیمرغ بابیان اینکه در این انتخابات بیش از ۴۱ میلیون نفر شرکت کردند و با بار دیگر هویت و شخصیت دینی و ملی خود را به رخ جهانیان کشیدند، تصریح کرد: انتظار مقام معظم رهبری را برآورده کردند.

 

وی افزود: این انتخابات مدیریت را از روستا تا کشور پوشش می‌داد که روستاها هم حضور خوبی پیدا کردند، از همه‌کسانی که پای صندوق‌های رأی حاضر شدند تشکر می‌کنم.

 

یوسفی بابیان اینکه مردم در شهرها هم برای مدیریت شهری پای صندوق رأی حاضر شدند، اظهار کرد: از کسانی که درگذشته بودند تشکر می‌کنم.

 

وی ادامه داد: همه در مدیریت شهر و کشور سهیم هستیم همان‌طور که در مبارزه با دشمن همه سهیم هستیم.

 

امام‌جمعه سیمرغ بابیان اینکه همگان باید درصحنه حاضر باشند، هدایت و راهنمایی کنند تا کارها پیش برود، تصریح کرد: اگر شخصی کاری را پذیرفت که در توان او نباشد یا فرصت نداشته باشد ظلم کرده است.

 

وی افزود: یکی از معضلات شهر کیاکلا آسفالت داخل شهر است که سال‌ها باقی‌مانده است.

 

یوسفی با تأکید بر اینکه فضای کیاکلا و شهر کیاکلا به رشد ایده آل خودش می‌رسد چون مقدمات کار فراهم است و فقط تلاش می‌خواهد، اظهار کرد: در انتخابات ریاست جمهوری هم کاندیداهایی آمدند و در مناظرات و برنامه‌های خود مطالبی را مطرح کردند که سزاوار نظام جمهوری اسلامی نبود، ما انتظار برتر داشتیم.

 

وی ادامه داد: انتخابات برگزار شد و در برخی نقاط تخلفاتی هم گزارش‌شده اما نهایتاً رأی اکثریت مردم به آقای روحانی بود و ما برای ایشان به‌عنوان رئیس‌جمهور آرزوی موفقیت می‌کنیم.

 

امام‌جمعه سیمرغ خاطرنشان کرد: امیدواریم آقای روحانی به وعده‌هایی که دادند توفیق برآوردن این وعده‌ها را داشته باشند چراکه عمل به وعده‌های داده‌شده مردم را به‌نظام دلگرم‌تر می‌کند.

 

وی در ادامه به سفر ترامپ به عربستان اشاره کرد و گفت: دولت آمریکا حامی اصلی تروریست‌ها است اما برای مبارزه با تروریست به منطقه سفر می‌کند.

 

یوسفی بابیان اینکه امام راحل در جمله‌ای فرمودند: «ملت عزیز ایران بیدارباشید که سالیان دراز مبارزه را در پیش دارید و ابرقدرت‌ها برای نابودی شما هرروز در حال نقشه کشیدن هستند»، اظهار کرد: آقای ترامپ تو هم روسیاه برمی‌گردی.

 

وی در پایان ضمن محکوم کردن جنایت رژیم آل خلیفه و انتقاد از سکوت مجامع بین‌المللی، تأکید کرد: همه سازمان‌های بین‌المللی و جهانی انصاف را رعایت کنند، رعایت انصاف حمایت از انسان‌های آزادی همچون شیخ عیسی قاسم مرجعیت شیعه است.

 

ارسال دیدگاه