تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۶:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

افرادی که ادعای مبارزه با تروریسم را دارند سردمدار تروریسم در جهان هستند

امام‌جمعه سیمرغ گفت: این افرادی که ادعای مبارزه با تروریسم رادارند درصورتی‌که خود سردمدار تروریسم در جهان هستند، آن‌ها به دنبال انهدام و نابودی کل اسلام و انقلاب اسلامی هستند که با منافع غرب مبارزه کند.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در یادواره شهدای شهر کیاکلا و سالروز عملیات فتح خرمشهر، اظهار کرد: از حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی تشکر می‌کنم.

 

وی افزود: هدف مردم از این حضور دفاع از انقلاب، نظام و اطاعت از رهبری است.

 

امام‌جمعه سیمرغ بابیان اینکه وسعت جهان اسلام حدود ۲۳ میلیون کیلومترمربع یعنی یک‌سوم مساحت جهان است که در اختیار مسلمانان جهان با جمعیتی بالغ‌بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون نفر است که بعد از مسیحیت دومین گروه دینی پرجمعیت جهان است، تصریح کرد: ۶۶ درصد ذخایر نفت و ۳۶ درصد ذخایر گاز در کشورهای اسلامی است و این منابع و منافع سبب شد که دشمنان سلطه گرا برای سلطه بر این کشورهای اسلامی بی اندیشند.

 

وی ادامه داد: یکی از راه‌کارهایی پیدا کردند مقابله با اسلام بود و برای انجام این کار شکلی از اسلام را مطرح کردند که اگر بصیرت به کار نبری و به متخصص دین مراجعه نکنی نتیجه‌ای که می‌خواستند از اسلام می‌گرفتند.

 

یوسفی با اشاره به اینکه تسلط بر انرژی از دیگر راه‌کارهای نظام سلطه بوده است، اظهار کرد: ممانعت از وحدت جهان اسلام و کنار هم قرار گرفتن مسلمانان با ملاک‌ها و معیارهای مختلف از دیگر برنامه‌های نظام سلطه بوده است.

 

وی افزود: دشمن در جهت تجزیه کردن کشورهای اسلامی موفق بوده است.

 

امام‌جمعه سیمرغ بابیان اینکه اگرچه شیخ بزرگ بحرین شاید امروز برایش سخت باشد و دولت بحرین برای رسیدن منابع ابرقدرت‌ها نوکری کند و شخصیت‌های دینی را از جامعه حذف کند، تصریح کرد: آیا امام راحل در سال ۴۱ از جامعه دینی ما حذف شد یا درخشید.

 

وی ادامه داد: اینجاست که دشمن تلاش و مذهب سازی کرد و بعدازآن امپریالیسم فرهنگی یا تهاجم فرهنگی را به راه انداخت که این برنامه هدف همسان‌سازی کردن جوانان مسلمان و جامعه مسلمان با جامعه غربی است.

 

یوسفی بابیان اینکه انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل پیروز می‌شود، اظهار کرد: امام راحل توانست انقلاب اسلامی را با شعار آزادی، استقلال و جمهوری اسلامی پیروز گرداند و تحولی به‌عنوان بیداری دینی جهان اسلام ایجاد کند.

 

وی افزود: بیداری سیاسی در جهان اسلام در فکر همه است.

 

امام‌جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه بیداری سیاسی در جهان اسلام یعنی مسلمانان خیزشی پیدا کردند اگرچه به‌عنوان اسلام سرکوبی شدید را شاهد بودیم، تصریح کرد: در این مقطع از تاریخ از دیدن افرادی مثل ترامپ که برای منفعت مادی ارزش‌ها را زیر پا می‌گذارند شرم می‌آید.

 

وی ادامه داد: این افرادی که ادعای مبارزه با تروریسم رادارند درصورتی‌که خود سردمدار تروریسم در جهان هستند، آن‌ها به دنبال انهدام و نابودی کل اسلام و انقلاب اسلامی هستند که با منافع غرب مبارزه کند.

 

یوسفی بابیان اینکه صدام بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با کودتا رئیس‌جمهور می‌شود و بعد از بستن قراردادهای سنگین تسلیحاتی با شوروی، آلمان و فرانسه اعلان‌جنگ می‌کند، اظهار کرد: حدود ۱۹ ماه از انقلاب ما گذشته بود و جامعه می‌خواست سازندگی را آغاز کند که حملات شروع شد.

 

وی افزود: تلخ‌ترین روز این انقلاب در هشت سال دفاع مقدس سقوط خرمشهر بود که خونین‌شهر شد اما فرزندان امام جان‌برکف در مبارزه خرمشهری که خونین‌شهر شده بود را دوباره آزاد کردند.

 

امام‌جمعه سیمرغ در پایان گفت: اگر می‌خواهید بمانید و انقلابی عمل کنید باید در کنار هم باشیم و وحدت را حفظ کنیم.

ارسال دیدگاه