تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعتقاد به اصل ولایت‌فقیه پیروزی مردم بر صدام را تضمین کرد

امام‌جمعه سیمرغ بابیان اینکه آنچه که مردم ما را در برابر صدام پیروز کرد تجهیزات نبود، گفت: ایمان، اعتقاد، دعای کمیل، دعای ندبه و اعتقاد به اصل ولایت‌فقیه عامل پیروزی مردم بر صدام را تضمین کرد.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی صبح امروز در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، اظهار کرد: سوم خرداد روز پیروزی و نشان ایثار، وحدت، برادر و مقاومت برای این ملت است.

 

وی افزود: صدام با همه تجهیزات، امکانات و مهیا شده با بهانه‌های مختلف و سرمست از حمایت ۲۱ کشور عربی و قدرت‌های سلطه‌گر دنیا حملات خود را آغاز می‌کند و شهرها و روستاهای زیادی را با خاک یکسان می‌کند که سخت‌ترین واقعه آن زمان سقوط خونین‌شهر بود.

 

امام‌جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه عهدی که با امام راحل، مقام معظم رهبری، شهدا، جانبازان و خانواده‌های شهدا بستیم بر اساس اتحاد، یکدلی و وحدت است، تصریح کرد: صدام گفته بود هفته بعد در تهران حضور دارد اما مردم یک‌بار دیگر تصمیم گرفتند این اتفاق رخ ندهد.

 

وی ادامه داد: اولین تصمیم مردم پیروزی انقلاب بود که شاه با تمام تسلیحات و حامیانش را مجبور به فرار از کشور کرد و همه ایران منتظر ورود امام به کشور شدند.

 

یوسفی با اشاره به اینکه امام راحل پیروزمندانه به کشور بازگشت و قبل از هر کاری با حضور در بهشت‌زهرا به دیدار کسانی شتافت که برای این انقلاب سرمایه‌گذاری کردند، تأکید کرد: خرمشهر ما خونین‌شهر شد و اگر ۶ هزار شهید برای آن تقدیم نمی‌شد مجدداً خونین‌شهر به خرمشهر تبدیل نمی‌شد.

 

وی افزود: اگر مردان حماسه‌آفرین میادین جنگ قدرتمندانه نمی‌ایستادند، اگر پدر در تشیع پسر درنگ می‌کرد و پسر مانع حضور پدر می‌شد این افتخار را نداشتیم و امروز مسؤولیت سنگینی در برابر این موضوع داریم.

 

امام‌جمعه سیمرغ بابیان اینکه آنچه که مردم ما را در برابر صدام پیروز کرد تجهیزات نبود، اظهار کرد: ایمان، اعتقاد، دعای کمیل، دعای ندبه و اعتقاد به اصل ولایت‌فقیه عامل پیروزی مردم بر صدام را تضمین کرد.

 

وی در ادامه ضمن محکوم کردن جنایت حادثه کنسرت انگلستان، گفت: برای انسانیت نگرانیم، دیدیم که به خاطر این حادثه پرچم بسیاری از کشورها نیمه برافراشته شد اما آیا غربی‌ها انسان هستند اما مردم لیبی، فلسطین، سوریه و عراق انسان نیستند.

 

یوسفی در پایان گفت: این تعداد پیام باید داده شود اما یک‌بار حاضر نشوند در دفاع از مظلومیت مستضعفان عالم قدم بردارند.

ارسال دیدگاه