تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۸:۴۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرماندار سیمرغ در پیامی از حضور پرشور مردم در انتخابات تشکر کرد

مجتبی حبیب‌نژادروشن در پیامی از حضور پرشور و حداکثری مردم شریف شهرستان های سیمرغ در انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تشکر کرد.

به گزارش سیمرغ ما، مجتبی حبیب‌نژادروشن در پیامی از حضور پرشور و حداکثری مردم شریف شهرستان های سیمرغ در انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تشکر کرد.

 

در متن این پیام آمده است:

مردم شریف شهرستان سیمرغ

 
سلام علیکم

 
اکنون که با استعانت از ذات باری تعالی و با حضور حماسی و ۱۰۳ درصدی شما مردم شریف و همیشه در صحنه در پای صندوق های اخذ رای ، انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در بیست و نهم اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ لبیک گویان به فرمایشات حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در اوج عظمت و شکوه وصف ناشدنی برگزار گردید و بار دیگر عظم و اراده استوار و خلل ناپذیر خود را در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مقابل حیرت جهانیان به نمایش گذاشتید و جلوه ای از شکوه همدلی و همزبانی را باحضور پرافتخار خود مملو از عزت و سرافرازی درکنار سایر افتخارات شما مردم فهیم و همیشه در صحنه رقم زدید.

 

 

اینجانب برخود لازم دانسته به مصداق کلام شریفه ی من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق از حضور آگاهانه و انقلابی شما خوبان در پای صندوق های اخذ رای و همچنین از تلاش های بی وقفه و صادقانه کلیه عوامل برگزار کننده این انتخابات پرشور ، باشکوه و قانونمند تقدیر و تشکر نمایم.

 
فرماندار شهرستان سیمرغ در ادامه این پیام درخصوص نتیجه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان سیمرغ اعلام داشت : آقای حسن روحانی با به دست آوردن ۸۷۲۰ رای و ۶۱ درصد آرا بیشترین رای را در حوزه انتخابیه به خود اختصاص دادند و آقایان سید ابراهیم رئیس الساداتی ۵۱۳۲ رای و ۳۶ درصد آرا ، آقای سیدمصطفی آقامیرسلیم ۱۹۷ رای و آقای سیدمصطفی هاشمی طبا ۱۰۳ رای را کسب نمودند .

 
مجتبی حبیب نژاد روشن در پایان درخصوص نتیجه پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر کیاکلا اعلام داشت : آقایان جواد قصابیان با کسب ۱۸۰۶ رای ، اسدالله ملکشاهی فر ۱۷۸۰ رای ، صادقعلی باقری ۱۵۷۴ رای ، آیت داداشی ۱۴۸۶ رای و سیدمصطفی جعفری ۱۴۶۰ رای بیشترین آرای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر کیاکلا را بدست آوردند.

ارسال دیدگاه