تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۶:۲۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برنده اصلی این انتخابات ملت ایران است

امام‌جمعه موقت سیمرغ گفت: امروز هر شخصی رأی آورد برنده اصلی این انتخابات ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام سید اسماعیل حسینی‌مازندرانی در خطبه‌های امروز نماز جمعه سیمرغ، اظهار کرد: حضور مردم در پای صندوق‌های رأی حاوی دو پیام مهم است.

 

 

وی افزود: نخستین پیام حضور مردم نشان دادن اعتماد و علاقه مردم به‌نظام جمهوری اسلامی است و پیام دیگر نشان دادن زنده، پای‌کار و مصمم بودن ملت ایران است.

 

 

امام‌جمعه موقت سیمرغ با بیان اینکه رهبر انقلاب فرمودند اگر ملت ایران خوب، قوی و مصمم وارد میدان انتخابات شود و صندوق‌های رأی را از رأی و عزم خود پر کنند جمهوری اسلامی ایران به خود می‌بالد، تصریح کرد: امروز عده‌ای کمین کرده‌اند که با حضور نیافتن مردم در انتخابات از نظام جمهوری اسلامی مچ‌گیری کنند.

 

 

وی ادامه داد: ملت ایران با حضور خود این کمین‌ها را ناکارآمد نشان داده است.

 

 

حسینی‌مازندرانی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری تأکید بر حضور گسترده و پرحجم مردم در پای صندوق‌های رأی داشتند و آن را یک واجب عینی دانسته‌اند، اظهار کرد: همه باید در انتخابات شرکت کنند.

 

 

وی افزود: امروز هر شخصی رأی آورد برنده اصلی این انتخابات ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی است.

 

 

امام‌جمعه موقت سیمرغ با تأکید بر اینکه حضور مردم همان سیلی محکم به‌صورت استکبار است که مقام معظم رهبری فرمودند، تصریح کرد: سوم خرداد روز فتح خرمشهر در عملیات بیت‌المقدس را پیش روداریم.

 

 

حسینی‌مازندرانی با بیان اینکه ابرقدرت‌های جهان وقتی دیدند قدرتی مثل جمهوری اسلامی در خاورمیانه به وجود آمده که منافع آنها را به خطر انداخته دست به هزاران تحرک زدند، اظهار کرد: یکی از تحرکات ضددینی و ضدبشری جنگ تحمیلی عراق به جمهوری اسلامی بود و در این جنگ، جمهوری اسلامی به دلیل نوپایی نظام غافلگیر شد.

 

 

امام‌ جمعه موقت سیمرغ با اشاره به اینکه نیروهای مسلح ما در آن زمان به‌مانند امروز بین نیروهای مسلح دنیا حرف برای گفتن نداشت، اظهار کرد: دشمنان بر سپاه و نیروهای مسلح می‌تازند چراکه وحشت دارند و می‌دانند تا سپاه و نیروهای مسلح زیر علم ولایت‌فقیه سینه می‌زنند و می‌چرخند نمی‌توانند به مقصود خود برسند و در آن زمان مشکلات خاص نظامی و اقتصادی هم داشتیم.

 

 

حسینی‌مازندران با بیان اینکه در چنین وضعیتی دشمن جنگ را به ما تحمیل می‌کند و نیروهای مردمی وعده‌ای نیروهای مسلح ۴۵ روز با دست‌خالی مقابل چهار تیپ و سه لشکر تجهیز شده صدامیان مقاومت کردند و اقتدار خود را نشان دادند، تصریح کرد: دشمن بعد از تسخیر خرمشهر این منطقه را به یک دژ نظامی تبدیل کرد که کارشناسان نظامی جهان به صدام گفتند هیچ نیروی مسلحی نمی‌تواند این شهر را از پس بگیرد.

 

 

وی افزود: به‌خاطر اطمینان کارشناسان نظامی بود که صدام فریاد می‌زد اگر ایران بتواند خرمشهر را پس بگیرد کلید بصره را به او خواهم داد اما رزمندگان ایرانی در عملیات بیت‌المقدس آمدند و این شهر را از صدامیان پس گرفتند و بار دیگر پرچم عزیز جمهوری اسلامی را بر فراز مسجد جامع خرمشهر به اهتزاز درآوردند.

ارسال دیدگاه