تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۵:۲۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حمایت خانواده شهید کشوری از حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی/لزوم حضور همه‌جانبه و سراسری مردم در انتخابات

همسر شهید کشوری گفت: حمایت خود را از حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی اعلام می‌کنم، انشاالله خداوند به کسانی که دلسوزانه و متعهدانه در مقابل شهدا و امام شهدا همچنین اهداف و منویات رهبر انقلاب اسلامی حرکت‌دارند کمک کند.

به گزارش سیمرغ ما، حاجیه‌خانم شیرین سیلاخوری در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: با توجه به شرایط کنونی و حساسیت موضوع انتخابات نیاز به حضور همه‌جانبه و سراسری مردم برای حفظ اسلام و نظام است.

 

 

وی افزود: مقام معظم رهبری هم تأکید بر حضور حداکثری مردم داشتند و وظیفه ما است که به خاطر عهدی که با شهدا داریم و همچنین برای تداوم نظام حضورداشته باشیم و شخصی را انتخاب کنیم که اصل باشد و به‌عنوان نماینده نظام جمهوری اسلامی در جهان از موضع قدرت صحبت کند.

 

 

همسر شهید کشوری با تأکید بر اینکه ما پرچم این انقلاب را به دست امام زمان (عج) می‌سپاریم، تصریح کرد: باید شخصی را در انتخابات ریاست جمهوری انتخاب کنیم که شجاع، مؤمن و انقلابی باشد.

 

 

وی ادامه داد: حمایت خود را از حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی اعلام می‌کنم، انشاالله خداوند به کسانی که دلسوزانه و متعهدانه در مقابل شهدا و امام شهدا همچنین اهداف و منویات رهبر انقلاب اسلامی حرکت‌دارند کمک کند.

 

 

حاجیه‌خانم سیلاخوری در پایان گفت: انشاالله دل تمام مستضعفین جهان با وحدت و امنیتی که در موضوع انتخابات انجام می‌شود شاد شود.

ارسال دیدگاه