تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۷:۰۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تنها راه دشمن نفوذ سیاسی است

محمدیان با بیان اینکه تنها راه دشمن نفوذ سیاسی، فرهنگی و اقتصادی است، گفت: اگر سیاست مداران ما مراقب باشند و فریب دشمن را نخورند قطعا در اقتصاد و فرهنگ هم نمی‌تواند نفوذ کند.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدحسین محمدیان در مراسم جشن اعیاد شعبانیه با موضوع تبیین گفتمان امامین انقلاب اسلامی در سیمرغ، اظهار کرد: امام راحل فرمود ما آمریکا را زیر پا می‌گذاریم و تا امروز این ملت آمریکا را زیر پا گذاشت.

 

 

وی افزود: دولت باید انقلابی باشد باید تا مسلمانان و اسلام احساس عزت کند.

 

 

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل با اشاره به اینکه دشمن می‌خواهد جنگ فرهنگی را بر ما تحمیل کند تا به خیال خام خودشان ایران را به زمین بزنند، تاکید کرد: غلط کردند! دیدیم که رهبر انقلاب قاطعانه موضع می‌گیرند.

 

 

وی ادامه داد: موضع قاطعانه رهبر انقلاب به خاطر حضور مردم در صحنه است.

 

 

محمدیان با بیان اینکه ندا سر می‌هند که ما سایه جنگ را از سر مردم برداشتیم، تصریح کرد: تو چکاره‌ای! ملت با حضورشان در صحنه‌های مختلف توانسته‌اند جنگ را صدها سال عقب بندازند.

 

 

وی افزود: آمریکا غلط می‌کند به مصاف ایران بیاید، دیدم بارها و بارها گفتند همه گزینه‌ها روی میز است اما ملت ما تنها گزینه‌ای که روی میز داشت حضور ملت ایران بود.

 

 

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل با اشاره به اینکه هدفشان تغییر در ساختار نظام است و می‌خواهند ولایت فقیه را زیر سوال ببرند، می‌خواهند شورای نگهبانی نباشد که از فیلتر آن بگذرند، اظهار کرد: همین ملت شجاع در برابر یاوه گویی‌های دشمن ایستاد، اما خودی‌ها حاضر نیستند بگویند اشتباه کردند.

 

 

وی ادامه داد: آقایان در روز فتنه رسما از فتنه گران حمایت کردند با وجود این که دیدند اسرائیل و خائنین از آن‌ها حمایت می‌کردند ولی هنوز به خود نیامدند، آیا فراموش کردید حضرت امام راحل فرمودند اگر دشمن از شما حمایت کرد بدانید راهتان اشتباه است.

 

 

محمدیان با بیان اینکه حقوق شهروندی یعنی اینکه آقایانی که در حبس هستند آزاد شوند تا دوباره خیابان‌ها را به آشوب بکشند و مملکت را فلج کنند، تصریح کرد: حقوق شهروندی یعنی اینکه فائزه خانم با سران وهابیت بنشیند یعنی اینکه فردا آن‌ها را به رسمیت بشناسیم در صورتی که همه مراجع تقلید ما اعلام می‌کنند خرید و فروش با این‌ها حرام است.

 

 

وی افزود: بعد از فتنه ۸۸، فتنه برجام را راه‌اندازی کردند، فتنه برجام برای از بین بردن سامان‌های موشکی ما بود همین قدرت دفاعی که ملت ما در برابر دشمن دارد، فتنه برجام برای از بین بردن هستی ملت ما بود.

 

 

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل با اشاره به اینکه آمریکا اعلام کرد که هر آنچه خواستیم انجام شد و هیچ ضرری نکردیم، اظهار کرد: آیا اوباما به برجام پایبند است؟ترامپ که آمده و گفته برجام را پاره می‌کنیم که مقام معظم رهبری فرمود اگر تو پاره کنی ما آن را به آتش می‌کشیم.

 

 

وی ادامه داد: این نفهمی است که بعضی‌ها می‌گویند مگر کنار منقل نشستی می‌خواهی آن را به آتش بکشی؟ این غلط کاری‌ها چیست.

 

 

محمدیان با بیان اینکه سانتریفوژ‌ها را یکی پس از دیگری از بین بردند و سر انجام سیمان ریختند و کاری کردند که دیگر قابل بهره‌برداری نباشد، تاکید کرد: آیا این خیانت به ملت نیست؟ آیا این فتنه برجام نیست.

 

 

وی افزود: مقام معظم رهبری فرمودند که چند ماهی است از برجام می‌گذرد و از نشست‌ها نتیجه‌ای نگرفتیم و فایده‌ای نداشت، تویی که می‌گفتی آب خورد با برجام تامین می‌شود، دستاوردهای برجام از فتح خرمشهر برای ما بهتر و مهم‌تر است، کو، کجاست آقای ترامت که زیرش زده و قبول ندارد.

 

 

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل با اشاره به اینکه ۵۰ دانشمند هسته‌ای را بازنشسته کردند، دانشمندان هسته‌ای ما را ترور کردند، اظهار کرد: فتنه‌ای دیگر در راه است، فتنه‌ای سخت‌تر از همه فتنه‌ها.

 

 

وی ادامه داد: قرداد ننگینی که با آموزش و پرورش بسته شد و شرمش می‌اید که بخواهد به آن بپردازد، چرا باید آموزش و پرورش ما  این سند تحولی که سازمان یونسکو وابسته به آمریکا را تایید کند، اگر مقام معظم رهبری فریاد نمی‌زدند اینان زیرمیزی کارها را انجام می‌داند.

 

 

محمدیان با بیان اینکه هدف از حذف دین از کتاب‌های درسی فرزندان این ملت چیست، تاکید کرد: آیا این ملت بی دین است، آیا بی خدا و بی نماز است.

 

 

وی افزود: آقایانی که این قرارداد را می‌بندید حذف برنامه‌های اعتقادی، وحی، نبوت، امامت، رهبری، انقلاب اسلامی، ولایت فقیه و ارش‌های انقلاب از دروس فرزندان ما و آزاد گذاشت آموزش روابط جنسی یعنی چه؟ یعنی سی و چند سال انقلاب ما را لوله کردند و همه ارزش‌ها را زیر پا گذاشتند.

 

 

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل با اشاره به اینکه این خیانت بزرگی بود، تصریح کرد: الحمدالله دیده‌بانی که ملت ما پذیرفتند و اعتقاد دارند او حرف امام زمان(عج) را می‌زند از این موضوع پرده برداشت.

 

 

وی ادامه داد: آقای وزیر علوم کجایی؟ چرا مراقبت نکردی؟ چرا برخی مسائل باید مصوب شود که معلوم نیست به کجا ختم می‌شود.

 

 

محمدیان با بیان اینکه مشکل عمده امروز ما همانگونه که مقام معظم رهبری بارها تاکید کردند بحث معیشت مردم است، اظهار کرد: اگر کارگری هشت ماه حقوق نگیرد با اقساط و مشکلاتی که دارد چه کند؟ آیا حق ندارد یک آه هم بگوید.

 

 

وی افزود: بعد مجری برنامه شما بگوید ما در دهن شما می‌زنیم؟ دهن شما را خرد می‌کنیم، چقدر بی حیا شدید، مجری خبیث شما به امام هشتم جسارت می‎‌کند.

 

 

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل با اشاره به اینکه این مردم خون دادند و هنوز هم قطع نخائی‌هایی داریم که شب آرامش ندارند، این همه پدران و مادران شهید فرزندانشان را هدیه انقلاب کردند و هنوز هم شهید می‌دهیم، تصریح کرد: این برای ما افتخار است اگر این درخت تنومند انقلاب اسلامی با خون شهدا آبیاری نشود و ما به عنوان انقلابی در صحنه حضور نداشته باشیم قطعا دشمن دست درازی می‌کند.

 

 

وی ادامه داد: والله دشمن حراس دارد از قرآن می‌ترسد، رعب و وحشتی که ملت در دل دشمن ایجاد کرده‌اند باعث شده او جرئت هیچ کاری نداشته باشد، دشمن غلط می‌کند بخواهد به ملت ما دست درازی کند.

 

 

محمدیان با بیان اینکه تنها راه دشمن نفوذ سیاسی، فرهنگی و اقتصادی است، اظهار کرد: اگر سیاست مداران ما مراقب باشند و فریب دشمن را نخورند قطعا در اقتصاد و فرهنگ هم نمی‌تواند نفوذ کند.

 

 

وی افزود: نفوذ دشمن از راه سیاست برای ضربه زدن به اقتصاد و فرهنگ ما است.

 

 

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل با اشاره به اینکه وقتی مقام معظم رهبری از تهاجم فرهنگی می‌فرمود عده‌ای می‌گفتند چه تهاجمی، آقا می‌فرمود چه کنم شما نمی‌بینید در حالی که آشکار و واضح است، تصریح کرد: در بحث برجام آقا چقدر هشدار داد آمریکایی‌ها قابل اعتماد نیستند به آن‌ها اعتماد نکنید، رفتند زیر همه چیز را زدند.

 

 

وی ادامه داد: آیا میز مذاکره بود یا میز قمار، برد برد و بود یا برد و باخت بود.

 

 

محمدیان با بیان اینکه وظیفه ماست در پای انقلاب و ارزش‌های انقلاب ایستادگی کنیم، تاکید کرد: مراقب باشیم دشمن در ما نفوذ نکند، البته ملت ما ملت هوشیاری است و همانطور که آقا فرمودند حضور مردم در صحنه سایه جنگ را از بین برد.

ارسال دیدگاه