تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دشمن در فکر انحراف اندیشه اسلامی است

امام‌جمعه سیمرغ با بیان اینکه دشمن در فکر انحراف اندیشه اسلامی است، گفت: کسانی که ادعای انتظار دارند باید منتظری باشند که بتوانند برای آقا مقدمات کار را فراهم کنند.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدباقر یوسفی در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: ماه شعبان ماه پر برکت و پر فیضی است که در این ماه ولادت امام حسین(ع)، ولادت حضرت عباس(ع)، ولادت امام سجاد(ع)، ولادت حضرت علی‌اکبر(ع) و روز جوان و ولادت امام زمان(عج) را داریم.

 

 

وی افزود: به حق، روز ولادت حضرت علی‌اکبر(ع) را روز جوان نامگذاری کردند.

 

 

امام‌جمعه سیمرغ با اشاره به اهمیت و نقش جوان، تاکید کرد: جامعه جوان فرصتی است برای پیشرفت و اگر از آن غافل شویم تهدیدی برای کشور می‌شود.

 

 

وی ادامه داد: ایام انتخابات نزدیک است و مقام عظمی ولایت بر تولید و اشتغال تاکید دارند به همین دلیل مسؤولین باید برای اشتغال جوان، رفاه جوان و زندگی خوب جوانان تدارکاتی ببینند تا جوانان ما به زندگی امیدوار باشند نه مایوس.

 

 

یوسفی با بیان اینکه باید از خروج جوانان و فرار مغزهای جوان جلوگیری کنیم، تصریح کرد: این خطرناک است و حق جوان ایرانی این نیست.

 

 

وی افزود: باید فضایی در کشور فراهم کنیم تا کسانی هم که به هر دلیلی رفتند با شوق و عشق برگردند، ما وظیفه داریم و باید به جوانان پاسخی بدهیم.

 

 

امام‌جمعه سیمرغ با اشاره به اینکهاسلام برخلاف همه مکاتب که امیدواری به آینده ندارند به برپایی حکومت جهانی حضرت مهدی (عج) امیدوار است، اظهار کرد: انسان امیدوار برای رسیدن به امید و هدف خود تلاش می‌کند لذا جامعه شیعی با این اعتقاد نه تنها در برابر همه توطئه‌های استکبار مایوس نمی‌شود بلکه به جهت امیدواری پر تلاش به این مسیر ادامه می‌دهند.

 

 

یوسفی با اشاره به اینکه گروهی از متفکران غرب در جهت تصاحب بر اندیشه‌های کشورهای در حال توسعه هستند، تاکید کرد: طی روزهای اخیر مقام معظم رهبری به موضوع ۲۰۳۰ یونسکو اعتراضی فرمودند که این اعتراض بسیار منطقی و صحیح بود.

 

 

وی ادامه داد: باید به اصل ولایت فقیه و رهبری مرجعیت بیدار که در برابر هر گونه نفوذ و استعمار اعلام خطر می‌کنند افتخار کنیم.

 

 

امام‌جمعه سیمرغ با بیان اینکه دشمن در فکر انحراف اندیشه اسلامی است، تصریح کرد: کسانی که ادعای انتظار دارند باید منتظری باشند که بتوانند برای آقا مقدمات کار را فراهم کنند.

 

 

دیدگاه بینندگان
  • سیدمحله

    تاریخ : ۲۵ - اردیبهشت - ۱۳۹۶

    سلام .ممنون بابت اطلاع رسانی تیم پرسپولیس.برای دریافت آی دی کارت خبرنگاری و عکاسی در داخل استادیوم ها ی ایران و همراهی با تیمها میتونی تا دوم خرداد بری هیات فوتبال مازندران برای دریافت کارت.برای اطلاع از شرایط برو سایت هیات فوتبال مازندران.


    پاسخ

ارسال دیدگاه