تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱:۰۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پایان قطع دزدانه درختان مرکبات در سیمرغ

فردی که اقدام به سرقت چوب با قطع درختان مرکبات در شهرستان سیمرغ می کرد، شناسایی و دستگیری شد

به گزارش سیمرغ ما، سرگرد محمد راعی خناری فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ در گفتگو با خبرنگاران خبر از شناسایی و دستگیری فردی که اقدام به سرقت چوب با قطع درختان مرکبات این شهرستان می کرد، خبرداد .
وی گفت: درپی شکایت یکی از باغداران این شهرستان مبنی برقطع درختان مرکبات و سرقت چوب از باغ مرکبات وی، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

 

 

فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ افزود: ماموران با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی های همه جانبه به فرد ناشناسی که با یک دستگاه موتورسیکلت در حال تردد درمحدوده باغات مرکبات این روستا بود مشکوک شدند .

 

 

سرگرد راعی گفت: ماموران متهم را که دارای چندین فقره سابقه سرقت نیز بوده دستگیر و در بازرسی از وسایل همراه وی دوعدد اره دستی کشف کردند.

 

 

وی افزود: متهم در بازجویی های به عمل آمده به قطع شبانه درختان مرکبات این شهرستان و سرقت حدود یک تن چوب درخت مرکبات در این شهرستان اعتراف کرد .

 

 

فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ با اشاره به این که متهم پس از معرفی به مرجع قضائی با قرار وثیقه ۵۰۰ میلیون ریالی روانه زندان شد ، از همکاری مردم در ایجاد امنیت پایدار در این شهرستان قدردانی کرد .

 

 

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه