تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۹:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

باید فرهنگ مقاومت را در انتخابات حاکم کنیم /در انتخابات همانند شهدا در میدان حضور پیدا کنیم/ اگر نیروی انقلابی بر مملکت حکومت کند به خودکفایی می‌رسیم

امام‌جمعه تنکابن گفت: امروز شدیداً به بازگشت و حاکمیت نیروی مقاومت در عرصه سیاست جهانی و عرصه سیاست داخلی داریم همان‌گونه که مالک اشترها عراق، سوریه، لبنان و نوار غزه را آزاد کردند و اجازه عرض‌اندام به اسرائیل نمی‌دهند، این فرهنگ مقاومت است.

به گزارش سیمرغ ما،حجت‌الاسلام عبدالعلی پوراکبر در این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: باید به سمت تشکیل حکومت امام زمانی برویم.

 

 

وی افزود: افتخار ما ایرانی‌ها این است که پیامبر اکرم (ص) فرمودند مردمی از مشرق زمین قیام خواهند کرد و زمینه را برای دولت و حکومت آقا امام زمان (عج) فراهم خواهند کرد که به تعبیرات مختلف این‌ها ایرانی هستند و ایرانی‌ها زمینه‌ساز ظهور مولا را فراهم می‌کنند.

 

 

امام‌جمعه تنکابن با اشاره به اینکه شهدا جان خود را در این راه تقدیم کردند و امروز بهترین میثاق ما با شهدا آماده‌سازی برای دولت مهدوی است، تصریح کرد: باید برای اجرا دولت مهدوی در این انتخابات همانند شهدا در میدان حضور پیدا کنیم.

 

 

وی ادامه داد: آقا امام زمان (عج) می‌آید و اعلام می‌کند یا لثارات الحسین، من برای انتقام خون حسین (ع) آمدم، ای انتقام گیرندگان خون حسین (ع) به پا خیزید.

 

 

امام‌جمعه تنکابن با بیان اینکه برای همچنین اتفاقی ما باید بتوانیم حکومت‌ها، دولت‌ها و مسؤولیت‌های حکومت مهدوی را به پا کنیم، اظهار کرد: اولین مشخصه حکومت امام زمان (عج) بر اساس نظر همه مفسران قرآن برپایی نماز است.

 

 

وی افزود: نماز جامعه امام زمانی باید در اوج عزت به پا شود، خداوند می‌فرماید همه امکانات و تجهیزات را ابتدا فقط باید صرف برپایی نماز کنید چراکه اگر نماز به پا شود تمام نا به سامانی‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی برطرف می‌شود.

 

 

امام‌جمعه تنکابن با بیان اینکه نماز صبح ما در مسجد با غربت و مظلومیت همراه است، اظهار کرد: حضرت علی (ع) برای برپایی نماز صبح فرقش شکافته و شهید شد.

 

 

وی افزود: اولین شرط حکومت علی (ع)، حسین (ع) و حکومت امام عصر (عج) ترویج فرهنگ نماز است متأسفانه نماز در مراکز آموزشی، آموزش‌وپرورش، دانشگاه‌ها و بازار مسلمانان وضعیت نا به سامانی دارد.

 

 

پوراکبر به افتتاح بزرگ‌ترین پالایشگاه جهانی در بندرعباس بانام ستاره خلیج‌فارس توسط سپاه اشاره کرد و گفت: این پالایشگاه با دست‌خالی و فقط با نیروی ایرانی توانست ما را در بنزین خودکفا کند با بزرگ‌ترین اهرم فشار جهانی را از بین ببرد و امروز ایران را آماده صادرات بنزین به جهان با بهترین کیفیت بکند.

 

 

وی ادامه داد: ما ظرفیت‌های بی‌نظیری در جهان داریم و به قول رهبر عزیزمان که فرمودند: جوانانی که می‌توانند موشک را جوری به پا کنند که تا دو هزار کیلومتر را نشانه بزند آیا نمی‌توانیم ماشین ملی حساب‌شده‌ای را تولید کنیم.

 

 

امام‌جمعه تنکابن با بیان اینکه اگر نیروی انقلابی بر مملکت خویش حکومت کند ما را خودکفا می‌کند، تصریح کرد: با دست، امکانات و ظرفیت خودمان همه مشکلات را به‌راحتی حل می‌کنیم.

 

 

وی افزود: ببینید چگونه یک مالک اشتر رفت عراق، سوریه، لبنان و نوار غزه را آزاد کرد و الان اسرائیل در محاصره قرارگرفته است.

 

 

پوراکبر با اشاره به اینکه مالک اشتر زمان امیرالمؤمنین (ع) چگونه کاخ معاویه را محاصره کرده بود اما فشار آوردند و در پایان مالک را از میدان جنگ بیرون کردند و کار را به حکمیت و ابوموسی اشعری‌ها واگذار کردند، اظهار کرد: امروز در مذاکره به این روز سیاه مبتلا می‌شویم، دشمن قدم‌به‌قدم جلو می‌آید، قدم‌به‌قدم قوانین مذاکره را لغو می‌کند.

 

 

وی ادامه داد: امروز باید مالک اشترها را در میدان نگه‌داریم و تقویت کنیم همچنین به برخی از اشخاص اجازه زدن حرف‌های ناروا برعلیه صحنه مقاومت ندهیم.

 

 

امام‌جمعه تنکابن با بیان اینکه دنیای غرب امروز حرفی را زده که مدعی این حرفم خانم موگرینی نماینده عالی اتحادیه اروپا است که مصاحبه‌اش پخش شد، تصریح کرد: در این مصاحبه گفته شد بعد از فتح حلب دنیا به پسا غرب می‌رسد این یعنی دنیا به‌جایی می‌رسد که دوران سلطه غرب، اروپا، آمریکا و انگلیس در خاورمیانه تمام می‌شود و دیگر امکان بازگشت قدرت‌های غربی بر خاورمیانه نیست چراکه تمام نیرو و توان خود را در حلب پیاده کردند اما فرزندان ما و رزمنده‌ها حلب را آزاد کردند.

 

 

وی افزود: امروز شدیداً به بازگشت و حاکمیت نیروی مقاومت در عرصه سیاست جهانی و عرصه سیاست داخلی داریم همان‌گونه که مالک اشترها عراق، سوریه، لبنان و نوار غزه را آزاد کردند و اجازه عرض‌اندام به اسرائیل نمی‌دهند، این فرهنگ مقاومت است.

 

 

پوراکبر با تأکید بر اینکه باید این فرهنگ را در انتخابات حاکم کنیم، اظهار کرد: اگر این کار را انجام دهیم آن‌وقت با دست‌خالی و تنها با ظرفیت خودمان ستاره خلیل فارس بزرگ‌ترین پالایشگاه جهان را برای تولید بنزین ایجاد می‌کنیم.

 

 

وی ادامه داد: سومین ویژگی حکومت امام زمان (عج) عدالت است.

 

 

امام‌جمعه تنکابن با بیان اینکه یکی از مسؤولین سیاسی استان به من گفت که بنا بود شهرداری ساری ۶۰۰ کارمند داشته باشد اما در حال حاضر سه هزار کارمند دارد و در شه کوچک دیگری بنا بود ۱۵۰ کارمند در شهرداری مشغول به کار باشند اما در حال حاضر ۴۰۰ کارمند در حال کار هستند، تصریح کرد: در انتخاب اعضای شورا دقت کنید، هر عضوی که وارد شورا شد اقوام و اعضای ستاد خود را هم با خود آورد.

 

 

وی افزود: آقا امام زمان (عج) برای اجرای عدالت الهی می‌آید.

 

 

پوراکبر با اشاره به اینکه دخترخانم وزیری ۲۰۰ میلیون تومان پوشاک وارد کشور می‌کند و تمام کارگاه‌های تولید پوشاک و خیاطی‌ها را از کار می‌اندازد، تأکید کرد: این‌ها با چه رویی اعلام می‌کنند که دخترخانم وزیر بیکار بوده و با مجوز گمرک این کار را انجام داده است.

 

 

وی ادامه داد: گمرکی که این‌گونه مجوز می‌دهد آیا مردم بیچاره و پابرهنه این‌گونه مجوز می‌گیرند، آیا این عدالت است.

 

 

امام‌جمعه تنکابن در پایان گفت: با این‌گونه دولت داری و اداره مملکت آیا نان و نوایی به مردم و مستضعفین می‌رسد یا فقط همین دوروبری‌های خودشان باید به نان و نوایی برسند.

ارسال دیدگاه