تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۶:۳۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

راز بقای انقلاب در حضور تعیین‌کننده مردم است/با برنامه‌ریزی‌های خوب می‌شود مشکلات را حل کرد

امام‌جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه بقای نظام در آرای مردم است و به خاطر این آرا جوانان ما به بیرون مرزها برای دفاع می‌روند، گفت: راز بقای انقلاب در حضور تعیین‌کننده مردم است.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در خطبه‌های امروز نماز جمعه این شهرستان، با تسلیت به خاطر جان دادن جمعی از عزیزان قشر کارگر در انفجار معدن آزادشهر، اظهار کرد: مقام معظم رهبری در پیامی فرمودند: حادثهٔ دل‌خراش و مصیبت‌بار معدن در گلستان که به جان‌باختن جمعی از کارگران زحمتکش و رنج‌دیده و گرفتاری جمعی دیگر از آن عزیزان انجامیده است، اینجانب را داغدار و مصیبت‌زده کرد. لازم است همهٔ اقدام‌های ممکن برای نجات گرفتاران انجام گیرد.

 

 

وی افزود: دیگر شاهد رخ دادن این اتفاقات نباشیم و اگر هم این‌چنین اتفاقاتی رخ داد دقت کنیم چگونه به یکدیگر یاری برسانیم و به دنبال رقص سیاسی روی کشته‌ها نباشیم.

 

 

امام‌ جمعه سیمرغ با اشاره به سالروز تشکیل بسیج سازندگی، تصریح کرد: امام راحل بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در ۲۷ خرداد ۵۸ فرمان تشکیل جهاد سازندگی را با نگاه برطرف کردن مشکلات محرومان و مستضعفان صادر کردند و بعد از مدتی بنا به دلایلی جهاد سازندگی را تغییر دادند.

 

 

این مسؤول ادامه داد: مقام معظم رهبری در ۱۷ اردیبهشت ۷۹ پیشنهاد راه‌اندازی بسیج سازندگی را با سه هدف حمایت از محرومین، جذب استعدادها و ایجاد اشتغال دادند و امیدواریم این دستورالعمل‌ها باقدرت و قوت خودش اجرا شود تا مردم ثمر آن را ببیند.

 

 

یوسفی با بیان اینکه ولادت باسعادت حضرت علی‌اکبر(ع) و روز جوان را پیش روداریم که به همین مناسبت اجتماع عظیم جوانان در شهرستان برگزار می‌شود، اظهار کرد: دشمن در حال تلاش برای تغییر در جوانان ایرانی است.

 

 

وی افزود: جوان ایرانی انرژی قوی نظام و جامعه است و اگر از این فرصت‌ها به‌خوبی استفاده نشود ممکن است تبدیل به تهدید شود.

 

 

امام‌ جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری روی بحث اشتغال اتفاق‌نظر دارند، تأکید کرد: همه کاندیداها به مردم وعده حل این مشکل را می‌دهند اما این موضوع سخت است.

 

 

این مسؤول ادامه داد: با برنامه‌ریزی‌های خوب می‌شود مشکلات را حل کرد.

 

 

یوسفی با بیان اینکه مشارکت حداکثری در انتخابات بسیار مهم است و همه را به این امر دعوت می‌کنیم، تأکید کرد: جامعه ما جامعه‌ای تک فکر استبدادی نیست بلکه افکار مختلف دارای نظرات مختلف هستند.

 

 

وی افزود: اینکه امام راحل جمهوریت و اسلامیت را ترکیب کرد به خاطر حضور در پای صندوق رأی بوده است.

 

 

امام‌ جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه بقای نظام در آرای مردم است و به خاطر این آرا جوانان ما به بیرون مرزها برای دفاع می‌روند، تصریح کرد: راز بقای انقلاب در حضور تعیین‌کننده مردم است.

 

 

این مسؤول ادامه داد: نظام اصل است و آن افرادی که بدن‌هایشان به زیر تانک رفت و تکه‌تکه شد برای نظام بوده و برای صندلی نبوده است.

 

 

یوسفی با بیان اینکه باید دقت کنیم رفتار ما سبب شود خانواده‌های شهدا اظهار شکر کنند و اظهار پشیمانی نکند، گفت: کسی که می‌خواهد در صحنه شورای روستا، شهر و یا بالاتر حاضر شود اگر حریم اسلام را حفظ نکند چگونه می‌تواند بعد از رسیدن به مقام حافظ اسلام باشد.

ارسال دیدگاه