تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۸:۰۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دولت آینده باید دلسوز قشر آسیب‌پذیر باشد/ بیشتر پروژه‌ها تعطیل است

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همیشه تصمیم مردم برای مسؤولان مطاع بوده و هست، گفت: هر دولتی که قرار است در آینده روی کار آید باید دلسوز قشر آسیب‌پذیر جامعه باشد.

به گزارش سیمرغ ما، عبدالله رضیان بعدازظهر امروز در آئین افتتاح و بهره‌برداری از هفت مرکز خدمات جامع سلامت روستایی در قائم‌شهر با بیان اینکه در گذشته دغدغه درمان قشر آسیب‌پذیر از قبیل هزینه بالای درمان و بیمارستان‌های خصوصی را داشتیم، اظهار کرد: در این دولت برنامه داده شد و مجلس آن را قبول کرد و به این صورت درمان رایگان به مردم ارائه شد.

 

 

وی افزود: گرچه این طرح هنوز نارسایی‌هایی دارد ولی دولت با این نگاه که مشکلات را برطرف کند پیش می‌رود.

 

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در شرایطی که دولت در شرایط مالی خوبی قرار ندارد و تقریباً اکثر پروژه‌ها تعطیل هستند در بحث درمان اتفاقات خوبی رخ داد که برای ادوار آینده ماندگار است.

 

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همیشه تصمیم مردم برای ما مطاع بوده و هست، گفت: هر دولتی که قرار است در آینده روی کار آید باید دل‌سوز قشر آسیب‌پذیر جامعه باشد.

 

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مازندران با بیان اینکه برنامه‌های وزارت بهداشت در این دوره بسیار خوب بود و مجلس هم آن را تأیید کرد، اظهار کرد: در دوره قبل مجلس در حدود ۶هزار میلیارد تومان از محل یارانه‌هابرای بخش بهداشت و درمان گذاشته بود که دولت نتوانست استفاده کند و مردم از آن ارائه خدمات محروم شدند.

 

 

قاسم جان‌بابایی افزود: در این دوره از پول دوره قبل استفاده شد و تعامل نمایندگان مجلس با دولت بسیار خوب بود و وقتی کار اجرایی می‌شود که رفاقت و همدلی بین مسؤولان وجود داشته باشد.

 

 

وی تصریح کرد: در این دولت، ۷۰ مرکز خدمات جامع سلامت در مازندران ساخته شد و به بهره‌برداری رسید و در حدود ۳۰ مرکز دیگر در حال ساخت داریم.

 

 

جان‌بابایی با بیان اینکه مازندران با داشتن بیشترین شبکه بهداشت در کشور یکی از مقروض‌ترین و استیجاری‌ترین استان‌ها بودیم، اظهار کرد: در حال حاضر حداقل‌ها تأمین شد که در این میان نقش خیران، اعضای شوراها، دهیاری‌ها و مردم را نباید نادیده گرفت.

 

 

وی ادامه داد: در حوزه بهداشت حضور مردم روستا اتفاقات خوبی را به‌همراه داشت و امیدواریم با کمک همه بتوانیم سایر مؤلفه‌های سلامت را اصلاح کنیم تا مردم سالمی داشته باشیم.

 

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مازندران با بیان اینکه امروز ۷ مرکز درمانی جامع سلامت با امکاناتی همچون پزشک، دندانپزشک، آزمایشگاه ، مامایی و داروخانه در بخش روستایی قائم‌شهر به بهره‌برداری رسید، اظهار کرد: هرکدام از این پروژه‌ها یک میلیارد تومان هزینه در بر داشته است و به این ترتیب تمام مراکز استیجاری و بیش از ۳۰سال ساخت در تملک دولت قرار گرفته تا آن را به بهره‌برداری برساند.

 

 

انتهای پیام/فارس

ارسال دیدگاه