تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۶:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ایجاد اشتغال در روستاها باید اجرا شود

نماینده مردم سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه آنچه در این شهرستان باید اجرا شود همان اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال در روستاها است، گفت: در برنامه ششم هم این موضوع لحاظ شده است.

به گزارش سیمرغ ما، عبداله ‌رضیان در دومین جلسه شورای اداری شهرستان سیمرغ ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: شهرستان‌های بزرگ به‌تبع مشکلات بیشتر است و باید نظارت دقیق‌تری انجام شود.

 

وی افزود: نباید روزمرگی داشته باشیم همچنین آمایش سرزمینی بسیار مهم و موردتوجه مجلس شورای اسلامی هم است.

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه باید به موضوع استقرار فضاهای اقتصادی در استان توجه شود، تصریح کرد: قطب کشاورزی هستیم اما این قطب‌نما درست نشان نمی‌دهد و نارسایی‌های بسیار زیادی داریم که حل آن دغدغه همه کشاورزان است.

 

وی ادامه داد: در حوزه کشاورزی هر چه تلاش کردیم به دلیل میزان خسارت بالا به نتایج مطلوب نرسیدیم.

 

رضیان با اشاره به اینکه حوزه صنعت مازندران در مقایسه با سایر استان‌ها بسیار ضعیف است، اظهار کرد: شرایط آنجا خیلی بهتر بود و نتوانستیم بخش صنعت و کشاورزی را به شرایط نرمال و نه حتی مطلوب برسانیم.

 

وی افزود: در سال اقتصاد مقاومتی، تولید اشتغال قرار داریم و این موضوع جدی است.

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه نقطه حساسی که کاندیداها روی آن دست گذاشته‌اند اشتغال بوده، تصریح کرد: هر دوستی که می‌آید باید برنامه‌ریزی درست داشته باشد.

 

وی ادامه داد: نگاه دوستان به موضوع منابع درآمدی است که از کجا می‌آید و تأمین می‌شود.

 

رضیان با تأکید بر اینکه آنچه در این شهرستان باید اجرا شود همان اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال در روستاها است، اظهار کرد: در برنامه ششم هم این موضوع لحاظ شده است.

ارسال دیدگاه