تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۶:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

در مشکلات اداری باید شفاف باشیم/ اقتصاد مقاومتی به معنی انجام کاری فراتر از رویه جاری است

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به اینکه در مشکلات اداری باید شفاف باشیم، گفت: عالی‌ترین مرجع تصمیم‌گیری برای اداره امورات شهرستان شورای اداری است و مصوبات این شورا لازم‌الاجرا است.

به گزارش سیمرغ ما، سیدعلی ادیانی در جلسه شورای اداری شهرستان سیمرغ، ضمن تبریک ماه شعبان، اظهار کرد: جابه‌جایی مدیریتی طبیعی است اما باقی ماندن نام نیک ماندگاری را تثبیت می‌کند.

 

وی با اشاره به‌پیش رو بودن دو انتخابات مهم دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین انتخابات شورای شهر و روستا، افزود: مناظره‌ها به‌صورت زنده پخش می‌شود و در این مناظرات رئیس‌جمهور هم نقد می‌شود که این به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران است.

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه رئیس‌جمهور در مناظره می‌نشیند و کاندیدای دیگر با رعایت ادب او را نقد می‌کند، تصریح کرد: این نشان‌دهنده خون شهدا است درحالی‌که کشورهای عربی خون می‌ریزند تا رأی دهند و انتخابات داشته باشند.

 

وی ادامه داد: انتخابات با حضور حداکثری و انتخاب فرد اصلح بسیار مهم است.

 

ادیانی با اشاره به اینکه در مشکلات اداری باید شفاف باشیم، اظهار کرد: عالی‌ترین مرجع تصمیم‌گیری برای اداره امورات شهرستان شورای اداری است و مصوبات این شورا لازم‌الاجرا است.

 

وی افزود: شورای اداری به معنی همگرایی و همسویی مجموعه مدیران شهرستان برای انجام وظایف است.

 

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه لازم است در دوره مدیریتی جدید شهرستان طرحی نو داشته باشیم، تصریح کرد: تحول باید در دست مدیری باشد که اهمیت تصدی آن پست را داشته باشد.

 

وی در ادامه به شهرک صنعتی سنگتاب سیمرغ اشاره کرد و گفت: در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال قرار داریم که اقتصاد مقاومتی به معنی انجام کاری فراتر از رویه جاری و عادی است.

 

ادیانی با بیان اینکه باید به اقتضای سال تولید و اشتغال یک گام به جلو برداریم، اظهار کرد: بنای کاربر همدلی و همکاری در این مسیر است.

 

وی با اشاره به اینکه تعدادی از ادارات جدید باید در اولویت استقرار شهرستان قرار گیرند، تصریح کرد: با توجه به شهرستان شدن سیمرغ این کار جزو التزامات است البته دولت هم در مضیقه قرار دارد و شهرستان هم باید امکانات را فراهم کند.

 

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس در پایان گفت: باید به توسعه روستایی توجه کنیم چراکه روستا مرکز ثقل توسعه روستایی کشور است.

ارسال دیدگاه