تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۶:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فیلم سینمایی “سیمرغ ۲” ساخته می‌شود

حسین قاسمی‌جامی کارگردان سریال سیمرغ خبر از ساخت فیلم سینمایی “سیمرغ ۲” در مازندران داد.

به گزارش سیمرغ ما،حسین قاسمی‌جامی کارگردان سریال سیمرغ خبر از ساخت فیلم سینمایی “سیمرغ ۲” در مازندران داد.

 

 

جامی که در مازندران به دنبال انتخاب لوکیشن فیلم سینمایی “سیمرغ ۲” و انجام کارهای پیش‌تولید آن است در جمع خبرنگاران گفت: سناریو این فیلم جدید و با مضمون اقتصاد مقاومتی است.

 

 

کارگردان سریال سیمرغ که کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی فیلم “سیمرغ ۲” را هم بر عهده دارد در شهرستان سیمرغ زادگاه امیر خلبان شهید احمد کشوری در حال محیا کردن زمینه‌های پیش‌تولید و کلید زدن این فیلم سینمایی است.

 

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه این فیلم در سال جاری جلوی دوربین می‌رود، تصریح کرد: این فیلم، داستان زندگی نوجوان کیاکلایی است که با دیدن ماکت بالگرد شهید کشوری که به‌عنوان یادبود در شهر کیاکلا نصب‌شده، مسیر زندگی خود را تعیین می‌کند.

 

 

جامی هدف از ساخت این فیلم را زنده کردن روحیه بسیجی و تقابل با مشکلات و تقویت روحیه اشتغال‌زایی و اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و گفت: بازیگران نوجوان نقش اصلی این فیلم سینمایی قرار است از میان نوجوانان کیاکلایی انتخاب شود.

 

 

وی افزود: تا امروز با چندین بازیگر مطرح هم رایزنی‌های اولیه صورت گرفته است.

 

 

کارگردان سریال سیمرغ با اشاره به اینکه مدیریت تولید این فیلم به عهده احمد عالمی است، تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده اردیبهشت‌ماه سال جاری پیش‌تولید این فیلم انجام و در خردادماه هم فیلم‌برداری آن به‌صورت رسمی آغاز می‌شود.

 

 

وی ادامه داد: برای ساخت این فیلم ۴۵ جلسه فیلم‌برداری در لوکیشن شهرستان سیمرغ پیش‌بینی‌شده است.

 

 

جامی در پایان گفت: طبق پیش‌بینی‌های انجام‌شده این فیلم شهریورماه سال جاری جهت عرضه و شرکت در جشنواره رشد فجر ۹۶ آماده خواهد شد.

 

 

وی افزود: با پیش‌بینی‌هایی صورت گرفته، این فیلم شهریورماه سال جاری جهت عرضه و همچنین شرکت در جشنواره رشد و فجر ۹۶ آماده خواهد شد.

 

 

حسین قاسمی جامی کارگردانی فیلم‌ها و سریال‌های پی ۲۲ (۱۳۹۳)، پیتزا مخلوط (۱۳۸۹)، خروس بی‌محل (۱۳۸۸)، زمزمه بودا (۱۳۸۶)، آزادی سرخ (۱۳۸۲)، بچه‌های بهشت (۱۳۷۷، مجموعه تلویزیونی)، پرواز روح (۱۳۷۶)، یک‌شب، یک غریبه (۱۳۷۳)، زیر آسمان (۱۳۷۱)، سیمرغ (۱۳۷۱، مجموعه تلویزیونی)، چشم‌شیشه‌ای (۱۳۶۹) و تا مرز دیدار (۱۳۶۸) است.

 

حسین قاسمی جامی روز گذشته با فرماندار شهرستان سیمرغ دیدار داشت.

ارسال دیدگاه