تاریخ : ۱۳۹۴/۰۶/۱۳ - ۲۱:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برد نساجی مازندران در دقیقه ۹۴

نساجی مازندران در شهرآورد نفس‌گیر در لیگ دسته اول جام آزادگان در دقایق پایانی برابر خونه به خونه بابل به برتری دست یافت.

به گزاش سیمرغ ما،

دقایقی قبل سوت بازی‌ شهرآورد تیم‌های «نساجی مازندران» و «خونه به خونه بابل» به صدا در آمد، این بازی در ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر با سوت داور «سید حسین زرگر» به صدا در آمد.

بازیکنان تیم «خونه به خونه بابل» حسین نائیجی، وحید عسگری، هادی شکوری، بهتاش میثاقیان، علی حق‌دوست، محمد علیزاده، وحید علی‌آبادی، میلاد جهانی، هادی خیری، روح‌الله باقری، علیرضا عظیمی به سرمربی‌گری اکبر میثاقیان برای این تیم به میدان آمده بودند.

بازیکنان تیم «نساجی مازندران» سعید ابراهیم‌پور، فرزین گرامی، نیما دلاوری، علیرضا جلیلی، میثم خداشناس، هادی ریاحی، حسین امامیان، امین شجاعیان، میثم بائو، حنیف کاظمی به سرمربی‌گری پائولو آلوس برای این تیم توپ می‌زدند.

کمک داوران این بازی داریوش صابری‌مطلق و جعفر مهاجم هستند، همچنین داور چهارم این بازی میلاد بای و ناظر داوری ابوطالب طاهریان است.

نیمه نخست بازی تیم‌های نساجی مازندران و خونه به خونه با نتیجه‌ صفر بر صفر به پایان رسید.

در نیمه نخست انتظار بازی پر شور و هیجان می‌رفت اما این بازی با احتیاط کامل بازیکنان دو تیم شکل گرفت و نساجی مازندران برای رسیدن به گل سعی داشت از جناحین با پاس‌های بلند به بازیکن خودی، میثم بائو به سمت تیم مقابل حمله کند اما با دفاع مناسب تیم خونه به خونه نساجی مازندران موفق به گل‌زنی نشد.

تیم خونه به خونه با دفاع منسجم خود، دل به ضد حمله بست و منتظر موقعیت مناسب برای رسیدن به گل بود اما تیم نساجی مازندران با هوشیاری در برابر ضد حمله‌های تیم خونه به خونه دفاع کرد.

در نیمه نخست هیچ‌گونه کارت و تعویضی برای بازیکنان دو تیم شکل نگرفت و بازی بدون حواشی در نیمه اول با دو دقیقه وقت اضافه از سوی داور به پایان رسید.

از حاشیه‌های نیمه نخست این دیدار هواداران تیم‌های نساجی مازندران و خونه به خونه در سکو‌های خود به کری‌خوانی در کل بازی مشغول بودند و شور و هیجان خاصی در ورزشگاه حکم‌فرما بود.

بیش از ۱۷ هزار نفر به ورزشگاه وطنی شهرستان قائم‌شهر برای دیدن این بازی آمدند که تعداد بسیاری از تماشاگران به شکل ایستاده این بازی را تماشا می‌کردند.

نیمه دوم زمانی سوت داور به صدا آمد که هر دو تیم با همان ترکیب قبلی به بازی رفتند و همانند نیمه نخست بازی با احتیاط بازیکنان هر دو تیم آغاز شد.

تیم خونه به خونه با پرتاب‌های بلند اوت تلاش داشتند به گل برسند اما با دفاع منسجم و شیرجه‌های موفق دروازبان تیم نساجی مازندران تیم خونه به خونه نتوانست به اهداف خود برسند.

بازی در میانه میدان اداره می‌شد و مربی نساجی مازندران به سوت‌های داور بازی اعتراض‌های بسیاری داشت زیرا تعداد خطاهای تیم خونه به خونه نسبت به تیم نساجی مازندران زیاد بود.

نخستین کارت زرد این بازی توسط مدافع تیم نساجی مازندران “نیما دلاوری” دریافت شد.

تیم خونه به خونه همانند نیمه نخست دل به ضد حمله‌ها بسته بودند و عمده حملات این تیم از سمت چپ شکل می‌گرفت.

تیم نساجی مازندران در دقیقه ۸۸ با بیرون آوردن مدافع خود محمد صالحی یک مهاجم به نام میثم تیموری را به بازی آورد تا این تیم حملات بیشتری در مقابل تیم حریف انجام دهد.

بازی از جذابیت لازم برخوردار نبود و بازیکنان هر دو تیم در دفعات مکرری بر زمین می‌افتادند و جلوی جریان بازی را می‌گرفتند و این بازی هرچه به دقایق پایانی نزدیک می‌شد استرس تیم نساجی مازندران بیشتر می‌شد زیرا تاکنون تیم نساجی نتوانست بردی را کسب کند.

در دقایق پایانی که داور چهار دقیقه وقت اضافه را اعلام کرد تعدادی از تماشاگران در حال خارج شدن از ورزشگاه بودند که در دقیقه ۹۴ تیم نساجی مازندران با به دست آوردن کرنر از سمت چپ توانست با سانتر دقیق،فریبرز گرامی با ضربه سر به گل برسد.

فریبرز گرامی به دلیل در آوردن لباس در هنگام خوشحالی گل با کارت زرد جریمه شد.

از حواشی نیمه دوم، در پایان بازی مالک باشگاه نساجی مازندران به وسط زمین آمد و همه‌ هواداران “مهدی پرهام” را مورد تشویق خود قرار دادند.

در این بازی تیم نساجی مازندران چهار کارت زرد دریافت کرد و تیم”خونه‌ به خونه” بابل نیز سه کارت زرد دریافت کرد و هر دو تیم سه تعویض انجام دادند که هر کدام یک تعویض اجباری به دلیل مصدومیت بازیکنان در حین بازی داشتند.

 

ارسال دیدگاه