تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

یادواره شهدای مدافع حرم در سیمرغ برگزار می‌شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیمرغ گفت: یادواره شهدای مدافع حرم با محوریت شهدای مظلوم خان‌طومان که نخستین سالگرد شهدای خان‌طومان است در مصلی این شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش سیمرغ ما،  سرگرد محمد برمر در نشست خبری یادواره شهدای مدافع حرم، اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم پیام شهدای گران‌قدرمان را که برای پاسداری از انقلاب اسلامی از این نقطه حرکت و مرزهای جغرافیایی را درنوردیدند و خود را به اردوگاه دشمن رساندند به دنیا مخابره کنیم.

 

 

وی افزود: این اتفاق جز با ابزار، توانمندی و تلاش بی‌وقفه رزمندگان عرصه رسانه رخ نمی‌دهد.

 

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیمرغ با بیان اینکه اگر بخواهیم برای خود مأموریتی تعریف کنیم آن مأموریت پاسداری، حفاظت و حراست از انقلاب اسلامی و آرمان‌ها و دستاوردهایی است که برای حفظ آن هر لحظه از شبانه‌روز شهید و جانباز تقدیم می‌کنیم، تاکید کرد:  اصحاب رسانه در خط مقدم تهاجم فرهنگی به‌عنوان نیروی عمل‌کننده و مدافع ارزش‌ها از جایگاه بسیار بالایی برخوردار هستند.

 

 

وی افزود: اصحاب رسانه می‌توانند در انتقال ارزش‌ها و پیام‌ها به نسل جدید و نسل چهارم که دشمن چشم طمع به این نسل دوخته ایفا کنند.

 

 

برمر گفت: یادواره شهدای مدافع حرم با محوریت شهدای مظلوم خان‌طومان که نخستین سالگرد شهدای خان‌طومان است امروز پنج‌شنبه بعد از نماز مغرب و عشاء در مصلی نماز جمعه سیمرغ برگزار می‌شود.

 

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیمرغ با بیان اینکه رسانه‌ها تا این لحظه تلاش خوبی در پوشش اطلاع‌رسانی این یادواره داشته‌اند و توقع داریم تا فردا شب هم این اتفاق ادامه داشته باشد، اظهار کرد: یکی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس که از سخنرانان برجسته کشور هم هستند سخنران این مراسم هستند.

 

 

این مسؤول ادامه داد: انتظار ما این است که یادواره شهدای مدافع حرم با اثر وضعی که ایجاد خواهد کرد فضای شهر ما را بیمه فرهنگی اعتقادی بصیرتی نماید.

 

 

برمر در پایان گفت: در این برنامه از خانواده شهدای مدافع حرم دعوت‌ شده و سید ایمان حسینی مداح این برنامه است.

ارسال دیدگاه