تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۸:۱۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۷۲ درصد برجام را در بهبود اقتصاد ناموفق می‌دانند/بیش از ۴۰ درصد معتقدند احتمال باخت روحانی وجود دارد

نظرسنجی ایران‌پل نشان می‌دهد که «حسن روحانی» از اطمینان کافی برای پیروزی در انتخابات و اداره کشور برای بار دوم برخوردار نیست.

به گزارش سیمرغ ما، آخرین نظرسنجی‌های صورت گرفته که وبگاه شبکه خبری«بلومبرگ» آن‌را منتشر ساخت، نشان دادند که «حسن روحانی» از اطمینان کافی نسبت به کسب آرا مردم  برای پیروزی در انتخابات و اداره کشور برای بار دوم برخوردار نیست.

 

در نتایج نظرسنجی موسسه «ایران پل» مستقر در کانادا و مجری این همه پرسی تلفنی که روز دوشنبه نتایج آن منتشر شد، آمده است: در حالی‌که اکثر شرکت کنندگان در این نظرسنجی نظری مساعد به روحانی داشتند، اما تاکید نمودند که  اداره کشور روحانی و توافق اتمی وی وضعیت اقتصادی و زندگی معمول ایرانی‌ها را بهبود نداده است. بیش از ۴۰ درصد نیز گفتند که احتمال باخت روحانی در انتخابات فرارو وجود دارد.

 

در این نظرسنجی چهل درصد حسن روحانی را تا حدی موفق در حل مشکلات اقتصادی بر شمردند در حالی‌که بیش از چهل درصد نیز اعلام کردند که او «تا حدی ناموفق» یا «بسیار ناموفق» بوده است.

 

بیش از ۱۰۰۵ نفر از اهالی داخل ایران در این نظرسنجی که بین ۱۱ تا ۱۴ آوریل سال جاری صورت گرفت، شرکت کردند.

 

از یافته‌های مهم دیگر این نظرسنجی این بود که ۷۲ درصد گفتند که توافق اتمی با قدرت‌های جهانی وضعیت زندگی عامه مردم ایران را تغییر نداده است.

 

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه