تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۱۹:۱۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

خانواده شهدا پشتوانه معنوی پليس

فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ: خانواده های معظم شهدا پشتوانه معنوی پليس در اجرای مقتدرانه ماموريت ها است.

به گزارش سیمرغ ما، سرگرد محمد راعی فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ در دیدار با خانواده شهید دامادی در این شهرستان گفت: دیدار با خانواده های معظم شهدا پشتوانه معنوی پليس در اجرای مقتدرانه ماموريت هاست.

 

 
وی ضمن تجليل از صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا افزود: واژه های گذشت و فداکاری به معنای واقعی کلمه را بايد در نهاد مقدس شهيدان جان برکف اسلام و انقلاب جستجو کرد، چرا که اين افلاکيان خاکي با دل بريدن از همه لذت هايی دنيا پا در راه و هدفي مقدس نهاده و پرچم اسلام را همواره در جهان برافراشته نگاه داشتند.

 

 

فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ شهادت را نقطه اوج دفاع از ارزش های دينی و آرمان های مقدس انقلاب اسلامي دانست و گفت: ديدار با خانواده معظم شهدا اقدامي ارزشي و توفيق الهي بوده كه پشتوانه معنوي پليس در اجراي مقتدرانه ماموريت هاست.

 

 

سرگرد راعی افزود: امنيت کنونی کشور حاصل خون پاک شهداست و وظيفه ما ادامه دادن راه سرخ شهيدان و زنده نگه داشتن فرهنگ ايثار و شهادت است.

 

 

وی افزود: صبر و استقامت خانواده های شهداء مايه افتخار و پشتوانه مستحکم نظام مقدس جمهوری اسلامي و جايگاه ارزشمندی است که همه بايد قدر شناس آن باشيم.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه