تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۰:۱۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مردم نظاره‌گر عملکرد مسؤولان با عیار شهدا هستند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سیمرغ با تأکید بر اینکه در حال حاضر که توفیق پیشتازی دفاع از حرم را نداریم باید پیشتازی در پاسداشت مقام شهدای مدافع حرم را مقدم بر هر برنامه‌ای بدانیم، گفت: مردم نظاره‌گر عملکرد مسؤولان با عیار شهدا هستند.

به گزارش سیمرغ ما، محمد برمر در جلسه ستاد برگزاری یادواره شهدا مدافع حرم استان مازندران با محوریت شهدای خان‌طومان ضمن تبریک سال نو ایام‌الله ماه رجب به قداست شهدای مدافع حرم که برای دفاع تمام‌قد از اسلام و انقلاب اسلامی مرزهای جغرافیایی را درنوردیده و خود را به اردوگاه دشمن در جبهه مقاومت رساندند اشاره کرد و گفت: پاسداشت مقام شامخ شهدای مدافع حرم برای همه امری بدیهی و ادای دین حداقلی است.

 

 

وی در ادامه به تشریح عناوین برنامه‌هایی که برای این آیین ارزشمند طراحی و تعریف‌شده پرداخت و اظهار کرد: از همه اقشار مختلف مردم در کنار دستگاه‌های اجرایی و نهادها برای ارتقاء سطح کیفی یادواره دعوت می‌کنم.

 

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه کمیته‌های پشتیبانی، فرهنگی و امنیتی برای آغاز به‌کار فعالیت‌های یادواره شکل‌گرفته است، تصریح کرد: هر یک از دستگاه‌های اجرایی شهرستان برای مشارکت و پشتیبانی همه‌جانبه اعلام آمادگی کردند.

 

 

برمر با تأکید بر اینکه در حال حاضر که توفیق پیشتازی دفاع از حرم را نداریم باید پیشتازی در پاسداشت مقام شهدای مدافع حرم را مقدم بر هر برنامه‌ای بدانیم، اظهار کرد: مردم نظاره‌گر عملکرد مسؤولین با عیار شهدا هستند.

ارسال دیدگاه