تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۲:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سپاه خود را مخاطب محرومیت‌زدایی می‌داند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیمرغ گفت: سپاه خود را مخاطب و مسؤول در جهت محرومیت‌زدایی و فقرزدایی از چهره شهر و روستاها شهرستان می‌داند و تمام ظرفیت‌ها را به کار می‌گیرید.

به گزارش سیمرغ ما، به مناسبت ایام سال جدید فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیمرغ دیدارهایی نوروزی را با مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سیمرغ داشتند.

 

 

علی‌مراد نصوری مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سیمرغ در این دیدار از برنامه‌های ارائه خدمات به نیازمندان تحت پوشش، نحوه شناسایی و شاخص‌های احصاء نیازمندی همچنین دامنه پوشش، مشارکت‌های مردمی، خیرین و NGO ها گزارشی اجمالی ارائه کرد.

 

 

سرگرد محمد برمر در این دیدار به اشراف بر سیمای فقر و محرومیت شهرستان در حوزه‌های مختلف زیرساختی، خانه محرومین، آموزشی، درمانی اشاره و به تشکیل اتاق وضعیت در سپاه شهرستان برای عملیات محرومیت‌زدایی خبر داد.

 

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیمرغ بابیان اینکه سازمان‌دهی خیرین و دلسوزان شهر در جهت رفع نیازمندی‌ها عمومی و تخصصی محرومین شهرستان همچنین ترتیب جلسات منظم و مشترک برای هم‌راستایی، تصریح کرد: کمیته امداد امام (ره) یادگار ماندگار امام راحل ازجمله دغدغه‌های سپاه بوده است.

 

 

وی افزود: سپاه خود را مخاطب و مسؤول در جهت محرومیت‌زدایی و فقرزدایی از چهره شهر و روستاها شهرستان می‌داند و تمام ظرفیت‌ها را به کار می‌گیرید.

 

 

به گزارش سیمرغ ما، مجموعه دیدارهای فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیمرغ به مناسبت آغاز سال جدید با همراهی حجت‌الاسلام گرگانی نماینده ولی‌فقیه در سپاه سیمرغ و جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیمرغ انجام شد.

ارسال دیدگاه