تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۲:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دستمزد اصغر فرهادی مشخص شد! +عکس‌نوشت

کارگردان فیلم فروشنده و برنده دو جایزه اسکار مصاحبه‌ای را با یک روزنامه صهیونیستی انجام داده و مواضعی را بیان کرد که مورد انتقاد فعالان فضای مجازی و رسانه‌ای قرار گرفت.

به گزارش سیمرغ ما، اصغر فرهادی کارگردان فیلم فروشنده و برنده دو جایزه اسکار مصاحبه‌ای را با یک روزنامه صهیونیستی انجام داده و مواضعی را بیان کرد که مورد انتقاد فعالان فضای مجازی و رسانه‌ای قرار گرفت.

 

 

اظهارات سخیف و بی‌پایه اصغر فرهادی از طرفی و اعمال نفوذ سیاسیون در برگزاری مراسم اسکار و اهدای جوایز هدفمند به برگزیدگان آن باعث شد تا شک و تردید اهالی فرهنگ و هنر نسبت به جوایز اسکار وی که به آثاری با مضامین معضلات اجتماعی و سیاه‌نمایی فضای فرهنگی و اجتماعی کشور اختصاص یافته بود بیشتر شود چراکه بخشی از پازل ایران‌هراسی و توجیه سیاست‌های ددمنشانه آمریکا علیه ایران توسط قشر به ظاهر هنرمند ایران تکمیل شد.

 

 

اصغر فرهادی نمونه‌ای بارز از هنر سکولار در فضای هنری کشور ما را نشان می‌دهد و در کنار آن مسؤولان فرهنگی بی‌دغدغه که تنها در سخنرانی‌ها و مصاحبه‌ها ژست حراست از فرهنگ و تمدن ایران سخن به میان می‌آورند اما در عمل همراه و همگام با شوالیه‌های فرهنگی استعمار هستند.

 

 

 

ارسال دیدگاه