تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۱:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نارسایی‌های اقتصادی سیمرغ باید جبران شود

نماینده مردم سیمرغ در مجلس گفت: در بخش صنعت و اقتصاد نارسایی‌های زیادی در شهرستان وجود دارد که باید جبران شود که این جبران نیاز به هماهنگی و همت فرماندار و مجموعه مدیران اجرایی دارد.

به گزارش سیمرغ ما، عبداله رضیان در مراسم افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت روستایی رکن‌کلا و نجارکلا با تبریک ولادت حضرت فاطمه (س)، اظهار کرد: امروز یکی از خدمات ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی افتتاح شد.

 

 

وی افزود: شهرستان سیمرغ، شهرستانی تازه متولد شده است و کاستی‌های زیادی دارد اما نگاه مجموعه استان و مجموعه ملی برای ایجاد زیرساخت مناسب این شهرستان یک نگاه مثبت و جامعی است.

 

 

نماینده مردم قائم‌شهر، جویبار، سوادکوه و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پروژه‌هایی که در سیمرغ داریم از شهرستان‌های حوزه انتخابیه بیشتر است، تصریح کرد: جاده به‌عنوان یکی از زیرساخت‌های مهم برای توسعه سیمرغ است که محور سیمرغ به بهنمیر، سیمرغ به جویبار و بابل به سیمرغ با پیگیری‌های صورت گرفته در حال انجام است.

 

 

این مسؤول ادامه داد: شهرستان سیمرغ نیاز به این دارد که نگاه و توجه بیشتری به آن شود.

 

 

رضیان بابیان اینکه یکی از نکات مهم دولت بحث تحول نظام سلامت است که مقام معظم رهبری بارها از این اقدامات دولت تقدیر شایسته کردند، اظهار کرد: نگاه مجلس کمک جدی به این طرح است و در بودجه سال جاری حدود ۸۰ درصد بودجه مدنظر وزارت بهداشت و درمان مصوب شده است.

 

 

وی افزود: در بخش صنعت و اقتصاد نارسایی‌های زیادی در شهرستان وجود دارد که باید جبران شود که این جبران نیاز به هماهنگی و همت فرماندار و مجموعه مدیران اجرایی دارد.

 

 

نماینده مردم قائم‌شهر، جویبار، سوادکوه و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بزرگ‌ترین مشکلی که برای مردم به وجود آمده بحث مرکبات و سرمای شدید آذرماه بوده است، تصریح کرد: این موضوع نیاز به همدلی دارد.

 

 

رضیان گفت: در جلساتی که طی روزهای اخیر داشتیم برای کار در بحث صنایع تبدیلی باید ظرفیت‌سازی کنیم که در خود مجموعه شهرستان سیمرغ هم برای جبران کاستی‌های بخش کشاورزی قدمی برداشته باشیم.

 

ارسال دیدگاه