تاریخ : ۱۳۹۴/۰۷/۱۱ - ۱۷:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

امنیت، مبنای برنامه‌ریزی در کشور است/ اقتدار ناجا به نمایش گذاشته شود

فرماندار سیمرغ گفت: در این هفته باید اقتدار ناجا در برخورد با اخلالگران نظم و امنیت شهرستان به نمایش گذاشته شود و در این راستا فرماندهان انتظامی از این فرصت حداکثر بهره را ببرند.

به گزارش سیمرغ ما، صبح امروز مراسم صبحگاه مشترك نيروهاي انتظامي و نظامی سیمرغ با حضور فرماندار، فرماندهان و مسئولان نظامي و انتظامي در ستاد فرماندهي انتظامي این شهرستان برگزار شد.


فرج‌اله یداله‌پور در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای شهرستان سیمرغ و کشته‌شدگان حادثه منا و همچنین تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: در هر جامعه‌ای عده‌ای از افراد با زیر پا گذاشتن ارزش‌ها، حریم جامعه را نقض و چهره عمومی آن جامعه را آلوده می‌کنند و با انجام اعمال مجرمانه خود زیان‌ فراوانی به بدنه اجتماع وارد می‌کنند.


وی با اشاره به ضرورت ناجا در کشور افزود: وجود یک نیروی مقتدر برای مقابله با مخلان نظم و امنیت، نیاز اصلی و اساسی هر جامعه‌ای است.


فرماندار شهرستان سیمرغ با بیان این که در طول تاریخ حیات بشر امنیت و آرامش یکی از نیاز‌های اصلی زندگی انسان‌ها بوده است، بر ضرورت تقویت نیروهای مسلح تاکید کرد و گفت: تقویت مجموعه نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی کشور در واقع تقویت توان نظام در برخورد با متخلفین و قانون‌ گریزان است و هفته نیروی انتظامی فرصت مناسبی برای تقویت این نهاد بوده که مهمترین راهکار آن ایجاد تعامل و اعتماد متقابل بین ناجا، مردم و مسئولان است.


این مسئول تصریح کرد: استقرار آرامش و تأمین آسایش و ثبات برای مردم جامعه، یکی از وظایف مهمی است که قانون اساسی جمهوری اسلامی به عهده نیروی انتظامی قرار داده است و ثمره این حضور، پویایی و نشاط اقشار مختلف مردم جامعه را در پی خواهد داشت، ضمن اینکه مبنای برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری برای آینده کشور هم امنیت است.


یداله‌پور با بیان اینکه عملکرد نیروی انتظامی در کشور قابل ستایش است، اذعان کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران به برکت وجود نیرو‌های انتظامی و نظامی بهترین شرایط امنیتی را داشته و امن‌ترین کشور دنیا است.


فرماندار سیمرغ در پایان با بیان اینکه هفته ناجا فرصت مناسبی برای آموزش همگانی مردم و ارائه هشدار‌های پلیسی در ارتباط با آنچه که مردم باید بدانند است، گفت: همچنین در این هفته باید اقتدار این نهاد در برخورد با اخلالگران نظم و امنیت در شهرستان به نمایش گذاشته شود و در این راستا فرماندهان انتظامی باید از این فرصت حداکثر بهره را ببرند.

ارسال دیدگاه