تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۷:۳۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بهبود زیرساخت‌های مخابراتی شهرستان/ ۴G شدن دو سایت کیاکلا

رئیس مرکز مخابرات کیاکلا گفت: خدا را شاکریم در سالی که گذشت توانستیم با تلاش مجموعه همکاران مراکز مخابرات شهرستان توانستیم گوشه‌ای از زیرساخت‌های مخابراتی را بهبود بخشیم.

به گزارش سیمرغ ما، مجتبی علی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ما ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه (س) و آغاز سال جدید، اظهار کرد: امیدوارم در سالی که گذشت توانسته باشیم پاسخگوی خدمات موردنیاز مشترکین مراکز مخابرات شهرستان سیمرغ بوده باشیم.

 

 

وی افزود: خدا را شاکریم در سالی که گذشت توانستیم با تلاش مجموعه همکاران مراکز مخابرات شهرستان توانستیم گوشه‌ای از زیرساخت‌های مخابراتی را بهبود بخشیم.

 

 

رئیس مرکز مخابرات کیاکلا با اشاره به اینکه با توجه به گستردگی جغرافیایی مشترکین مخابرات این شهرستان افتخار داریم بیان کنیم مراکز رکن‌کلا، سنگتاب، دیوکلا، شیرخوارکلا، دوک و ذیلت به مرکزیت مرکز مخابرات کیاکلا و تحت مدیریت مخابرات قائم‌شهر در حال سرویس‌دهی و ارائه خدمات به مشترکین و مردم عزیز شهرستان است، تصریح کرد: در سال ۹۵ با حمایت امام‌جمعه محترم و فرماندار محترم شهرستان گام‌هایی در جهت توسعه و پیشرفت برداشته شد.

 

 

وی ادامه داد: افزایش پهنای باند شهرستان از ۲۰ مگابایت به ۱۰۰ مگابایت، تعویض سوئیچ ۱۲۰۰ شماره مرکز مخابرات سنگتاب به جدیدترین تکنولوژی روز و عملیات برگردان سوئیچ مرکز در کمتر از ۱۲ ساعت، تقویت و تعویض دو سایت تلفن همراه میدان کشوری و مرکز مخابرات کیاکلا به‌سرعت ۴G ازجمله اقدامات سال جاری بوده است.

 

 

علی‌نژاد با اشاره به اینکه تحت پوشش قرار دادن مشترکین روستای تالارپشت جهت استفاده از سرویس اینترنت مخابرات با نصب و راه‌اندازی یک دستگاه DSLAM، نصب یک دستگاه DSLAM در کافوی نوری روستای موسی‌کلا جهت پوشش مشترکین این روستا از سرویس اینترنت مخابرات از اقدامات انجام‌شده درزمینهٔ سرویس اینترنت مخابرات بوده است، اظهار کرد: نصب و راه‌اندازی و تحت پوشش قرار دادن مشترکین مرکز مخابرات شیرخوارکلا جهت استفاده از سرویس اینترنت مخابرات و ارائه سرویس‌های اینترانت ملی با فناوری فیبر نوری به گروهی از ادارات جهت ارتباط سریع‌تر و ارائه خدمات به همشهریان از دیگر اقدامات انجام‌شده در این خصوص بوده است.

 

 

وی افزود: به خاطر بالا بودن سطح آب زیرزمینی و فرسودگی کابل‌های زیرزمینی تعویض و ترمیم بیش از ۸۰ مفصل و کابل زیرزمینی را طی سال سپری‌شده داشته‌ایم.

 

 

رئیس مرکز مخابرات کیاکلا با اشاره به اینکه جهت ارائه خدمات به مشترکین راه‌اندازی سامانه‌های هوشمند را داشته‌ایم، تصریح کرد: سامانه ۲۰۲۰ پشتیبانی اینترنت، سامان ۲۰۱۱۷ رفع خرابی تلفن و ۲۰۰۰ پرداخت قبوض و وصل خودکار تلفن‌های بدهکار ازجمله سامانه‌های راه‌اندازی شده در شهرستان بودند.

 

 

وی ادامه داد: نوسازی سخت‌افزاری سیستم‌های سوئیچ مراکز رکن‌کلا، شیرخوارکلا و کافوهای نوری کیاکلا و تغییر و تقویت سیستم‌های انتقال و ارتباط بین‌شهری مراکز کیاکلا، رکن‌کلا، سنگتاب و دیوکالا از دیگر اقدامات انجام‌شده در شهرستان است.

 

 

علی‌نژاد در پایان اظهار امیدواری کرد که مجموعه مخابرات شهرستان در سال ۱۳۹۶ تحولات و خدمات بیشتری را در جهت پیشرفت و توسعه شهرستان به مشترکین و همشهریان گرامی ارائه نماید.

ارسال دیدگاه