تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۵:۳۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آخرت خود را برای دنیای دیگران نفروشیم/ یک رأی در سرنوشت کشور تأثیرگذار است

امام‌جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه بحث انتخابات را پیش روداریم و باید دقت کنیم آخرت خود را به دنیای دیگران نفروشیم، گفت: مردم پایگاه قوی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در خطبه‌های نماز جمعه امروز شهرستان سیمرغ ضمن تبریک ایام ولادت حضرت فاطمه (س)، تبریک روز مادر و تبریک سال نو، اظهار کرد: در ایام ولادت حضرت زهرا (س) ولادت امام راحل بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران راداریم.

 

 

وی افزود: دقت در ولادت حضرت زهرا (س) در دو بخش قبل از ولادت حضرت زهرا (س) و اثرات کیفیت حضرت فاطمه (س) موردمطالعه قرار می‌گیرد.

 

 

امام‌جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه در سالی که سپری شد اتفاقاتی رخ داد، تصریح کرد: رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری، درگذشت سبزواری و عزیزی از چهره‌های ادبیات کشور و شعرای انقلابی، انتخاب ترامپ به‌عنوان رئیس‌جمهور آمریکا به علت شکاف اجتماعی در این کشور، رخ دادن حادثه پلاسکو، آغاز به کار مجلس و حضور پرشور مردم در تظاهرات ۲۲ بهمن از اتفاقاتی است که در سال ۹۵ رخ داد.

 

 

وی ادامه داد: دو پدیده تلخ گردوغبار استان خوزستان و برف استان مازندران در سال جاری داشتیم که جبران خسارت باغداران مازندرانی به این سادگی ممکن نیست.

 

 

یوسفی با اشاره به اینکه بحث انتخابات را پیش روداریم و باید دقت کنیم آخرت خود را به دنیای دیگران نفروشیم، اظهار کرد: مردم پایگاه قوی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

 

 

وی افزود: مسؤولیت یکی از امانت‌های مهم عرصه سیاسی کشور است که باید در خصوص این موضوع دقت داشته باشیم.

 

 

امام‌جمعه سیمرغ با تأکید بر اینکه رأی یک نفر در سرنوشت یک کشور تأثیرگذار است، تصریح کرد: باید دقت کنیم قبیله‌ای و منطقه‌ای عمل نکنیم.

 

 

وی در پایان به ارسال دومین محموله کمک‌های غیر نقدی مردم به جبهه مقاومت هم‌زمان با میلاد حضرت فاطمه (س) توسط سپاه کربلا و اعزام چهار کاروان مردمی مناطق عملیاتی راهیان نور اشاره کرد و از زحمات دست‌اندرکاران این امر تشکر کرد.

 

 

ارسال دیدگاه