تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

انتخاب هيات هاي اجرايي انتخابات شوراهاي شهر و روستا از فردا آغاز مي شود

رئيس ستاد انتخابات مازندران از كاهش تعداد شوراهاي مازندران خبر داد و گفت : از فردا ۲۵ اسفند، انتخاب هيات هاي اجرايي انتخابات شوراهاي شهر و روستا آغاز مي شود

به گزارش سیمرغ ما، عليرضا يونسي رستمي، معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار در نشست مشترك ستاد انتخابا ت مازندران و هيات نظارت بر انتخابات مازندران با اشاره به اين كه راي مردم حق الناس و صيانت از آن تكليف شرعي و قانوني است، گفت: ناظران و مجريان انتخابات در سايه همكاري و تعامل مي توانند انتخاباتي سالم و قانومند را برگزار نمايند.

 

 
يونسي، افزود: انسان هاي متعهد و شايسته بايد به گونه اي عمل كنند كه كارشان ماندگار و منشا اثر باشد..

 

 
رييس ستاد انتخابات استان، با اشاره به اين كه همه دست اندركاران امر انتخابات آموزش هاي لازم را گذرانده اند، خاطر نشان ساخت: ۹۹ درصد از شركت كنندگان در آزمون انتخابات، نمره قبولي را كسب نموده اند و براي ۱ درصد ديگر مجريان انتخابات اين آزمون مجددا برگزار مي شود..

 

 
معاون استاندار با بيان اين كه تداوم آموزش ها، ضريب خطا را كاهش مي دهد، به برگزاري مانور آماده سازي كليه كاربران سامانه جامع انتخابات اشاره كرد.

 

 
وي با اشاره به اين كه با توجه به قانون جديد، تعداد شوراهاي مازندران كاهش مي يابد، ياد آور شد: از فردا ۲۵ اسفند، انتخاب هيات هاي اجرايي انتخابات شوراهاي شهر و روستا آغاز مي شود.

 

 
يونسي با اشاره به اين سلامت و امنيت انتخابات يك اصل مهم است، ابراز نمود: انتخابات شكوهمند، عزت آفرين و در كمال سلامت و امنيت است كه موجب رضايت مندي مردم مي شود.

 

 
رييس ستاد انتخابات مازندران از بكارگيري ۱۳ هزار نفر براي تامين امنيت انتخابات در استان خبر داد و عنوان كرد: همسان سازي هياتهايي اجرايي دو انتخابات يكي از راهبردهاي ماست

 

 
حجت الاسلام علي اصغر ذكوي، رييس هيات نظارت بر انتخابات مازندران نيز در اين نشست با بيان اين كه براي تعامل و ايجاد هماهنگي هاي لازم در برگزاري انتخابات ۹۶ آمادگي كامل داريم، افزود: از گزارش خوب رييس ستاد انتخابات و اقدامات صورت گرفته قدرداني مي كنم..

 

 
رييس هيات نظارت بر انتخابات استان، با اشاره به اين كه بايد همه در مسير رضايت خداوند و قانون مداري حركت كنيم، ياد آور شد: خلل در پيشبرد اهداف نظام ظلم بزرگي است، چرا كه ما ميراث دار انقلاب اسلامي و آرمان هاي امام راحل هستيم..

 

 
وي با بيان اين كه راي مردم حق الناس است و قانون، ساز و كارهاي لازم را مشخص كرده است، تصريح نمود: انتخابات بايد پرشور، امن و قانون مند كه موجب خشنودي رهبر انقلاب و مردم باشد، برگزار شود..

 

 
رييس هيات نظارت بر انتخابات استان، با اشاره به اين كه اجراي انتخابات بر عهده وزارت كشور و نظارت بر عهده شوراي نگهبان است، اظهار داشت: برقراري امنيت و برخورد با تخلفات انتخاباتي از وظايف نيروي انتظامي است

 

 
وي تعامل كامل بين هيات هاي اجرايي و نظارت را براي برگزاري يك انتخابات باشكوه و سالم ضروري دانست و  با تاكيد بر اين كه فصل الخاطاب در انتخابات، قانون است، عنوان كرد: ستاد پيشگيري از تخلفات انتخابات تشكيل شده است.

 

 
ذكوي با بيان اين كه بدترين مردم كسي است كه آخرتش را براي دنياي ديگران بفروشد، خاطر نشان ساخت: همه بايد در سايه تقواي سياسي، انتخاباتي پرشكوه را رقم بزنيم

 

 
در اين نشست تعدادي از اعضاي هيئت نظارت و اجرايي به بيان نظرات و ديدگاه هاي خود پرداختند

 

 

استانداری مازندران

ارسال دیدگاه