تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۱:۳۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

رسالت خبرنگاران سنگین است/برگزاری کلاس‌های آموزش خبرنگاری در شهرستان

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیمرغ گفت: رسالت خبرنگاران سنگین است چرا که خبرنگاران رسالت سنگین آگاهی بخشی با جامعه را بر عهده‌دارند.

به گزارش سیمرغ ما، صادق زارعی در نشست خبری با اصحاب رسانه، ضمن تبریک ایام ولادت حضرت فاطمه (س) و تبریک سال نو، اظهار کرد: یکی از برنامه‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه خبر و اطلاع‌رسانی حمایت از خبرنگاران فعال و پویای شهرستان است.

 

 

وی افزود: سعی می‌کنم در سال آینده تعامل و ارتباط بین خبرنگاران با مسؤولین ادارات را بیشتر کرده و تعامل و همکاری خوب رابین مدیران و خبرنگاران شهرستان در جهت ارتقا و بهبود فعالیت‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و سیاسی شهرستان داشته باشیم.

 

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیمرغ با اشاره به اینکه برگزاری کلاس‌های آموزش خبرنگاری در سطح شهرستان از دیگر برنامه‌های این اداره دانست و گفت: برگزاری مراسم شهرستانی ۱۷ مرداد از دیگر برنامه‌های ما در سال جاری است.

 

 

وی ادامه داد: رسالت خبرنگاران سنگین است چرا که خبرنگاران رسالت سنگین آگاهی بخشی با جامعه را بر عهده‌دارند.

 

 

زارعی در پایان بابیان اینکه وجدان اخلاقی، شرافت حرفه‌ای، صداقت وامانت چهار ویژگی برجسته و خوب یک خبرنگار است، تصریح کرد: طلاق و اعتیاد یکی از آسیب‌های اجتماعی گریبان گیر جامعه است و انتظار داریم دوستان خبرنگار در این حوزه اقدامات بیشتری انجام دهند.

ارسال دیدگاه