تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دستگیری ۶۴ نفر در چهارشنبه آخر سال مازندران

دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران از دستگیری ۶۴ نفر از متخلفانی که موجب سلب آسایش و آرامش مردم و برهم زدن نظم عمومی در مراسم چهارشنبه آخر سال در مازندران شدند، خبر داد.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام اسدالله جعفری طی گفت‌وگویی با بیان اینکه در مراسم چهارشنبه آخرسال مجموعاً تعداد ۱۴ نفر مصدوم در سطح استان مازندران گزارش شده است، اظهار کرد: ۸۶۰ هزار عدد مواد محترقه در مراسم چهارشنبه آخر سال استان مازندران در اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی کشف و ضبط شده است.

 

 

وی افزود: در این راستا و از ابتدای سال جاری تاکنون، ۵۵ واحد صنفی متخلف در استان مازندران که مبادرت به نگهداری و عرضه مواد محترقه و منفجره ممنوعه کردند، پلمب شد.

 

 

دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران وضعیت امنیتی در شب چهارشنبه آخر سال را در سطح استان نسبت به سال گذشته خوب ارزیابی و تصریح کرد: همکاری بسیار خوبی را از سوی مردم به ویژه جوانان استان با نیروی انتظامی و مسؤولان مرتبط در راستای حفظ آرامش و امنیت در چهارشنبه آخر سال شاهد بودیم که جای تقدیر و تشکر دارد.

 

 

جعفری در پایان از دستگیری ۶۴ نفر از متخلفانی که موجب سلب آسایش و آرامش مردم و برهم زدن نظم عمومی در مراسم چهارشنبه آخر سال در مازندران شدند، خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۹۲ نفر از متخلفان اجرای قانون در رابطه با تهیه، توزیع و خرید و فروش مواد منفجره، محترقه و مشتقات آن در سطح استان دستگیر شدند.

ارسال دیدگاه