تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

قسم جلاله‌ای که روحانی برای انتخابات و رسیدن به ریاست‌جمهوری خورد! +عکس‌نوشت

رئیس‌جمهور چندی قبل در یکی از سخنرانی‌هایش عنوان کرد که دولت به قول‌هایی که به مردم داد عمل کرد، بر آن شدیم تا برخی از وعده‌های نامحقق ایشان را به وی و دولتش یادآوری کنیم.

به گزارش سیمرغ ما، رئیس‌جمهور چندی قبل در یکی از سخنرانی‌هایش عنوان کرد که دولت به قول‌هایی که به مردم داد عمل کرد، بر آن شدیم تا برخی از وعده‌های نامحقق ایشان را به وی و دولتش یادآوری کنیم تا به آلزایمر سیاسی مبتلا نشوند. یکی از شعارهای زیبای انتخاباتی ایشان قسم جلاله‌ای بود که به زبان آوردند.

بخشی از سخنان تبلیغاتی وی به شرح زیر است:

والله العظیم اگر مشکلات این کشور راه حلی نداشت، من کاندیدا نمی‌شدم….

اقتصاد مقاومتی را رهبری تاکید داشتند و من هم از این اقتصاد مقاومتی به اقتصاد استقامتی تعبیر کردم و استقامت همان مقاومت پایدار و ادامه‌دار است، اما متاسفانه برخی‌ها فقط تاکید رهبری را تکرار کردند؛ اگر اقتصاد ما مقاومتی بود از آرژانتین کسی انگور می‌آورد؟ اگر اقتصاد ما مقاومتی بود از چین انار وارد می‌شد؟ اقتصاد مقاومتی با شعار نیست، با عمل است و رهبری فرمان و تدبیر می‌دهند، خط می‌دهند و سیاست را اعلام می‌کنند، اما مشکل ما در شنیدن است.

رهبری از ما تکرار شعار نمی‌خواهند بلکه از ما عمل می‌خواهند، مشکل ما این بود که عمل نکردیم و کاری برای آقایان و خانم‌ها انجام ندادیم؛ قرار بود فرصت برابری به خانم‌ها بدهیم، قرار بود برای همه بیکاران اعم از زن و مرد شغل درست کنیم.

این سخنان و عملکرد دولت تدبیر و امید به حدی واضح و روشن است که دلیل برای وعده‌های نامحقق ایشان را به عهده مخاطبان می‌سپاریم.

قضاوت با شما …

http://www.bloghnews.com/images/docs/files/000276/nf00276167-1.jpg
ارسال دیدگاه